Ysense

Ysense (dawniej ClixSense) to rozbudowana platforma do zarabiania na płatnych ankietach i nie tylko. Firma powstała w 2007 roku, a jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory użytkownicy tej platformy zarobili ponad 26 milionów dolarów. Program posiada wielu partnerów na całym świecie. Specjalizuje się w wypełnianiu płatnych ankiet online, ale również testowaniu nowych aplikacji, oglądaniu filmów czy rejestrowaniu się na innych portalach.

clixsense wypełnianieankiet online

Opinie o Ysense (dawniej ClixSense)

Według użytkowników Ysense wypłaca w terminie i bezproblemowo. Jest to jedna z najpopularniejszych platform tego typu w internecie. Od momentu powstania firma zgromadziła już ponad 5 milionów użytkowników. 

Korzystanie z Ysense jest w pełni darmowe i wymaga jedynie rejestracji. Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 – 5 dolarów. Wypłata środków następuje po uzbieraniu kwoty 10 dolarów na konto bankowe użytkownika. Wypłat możemy dokonywać za pomocą konta payza, skrill, paytoo, tango card oraz payoneer.

Ysense umożliwia również wykonywanie płatnych zadań, które polegają na ocenie proponowanych tekstów, rozpoznawaniu szczegółów czy rejestrowaniu się na innych stronach internetowych i testowaniu ich. Za aktywność możemy również uzyskiwać różne bonusy pieniężne np. za wypełnienie określonej ilości zadań, odwiedzenie forum czy obejrzenie reklam.

Wypełniałeś ankiety w ClixSense? Podziel się swoją opinią z innymi!

Wypełnianie płatnych ankiet w sieci stało się bardzo popularnym sposobem na dodatkowy zarobek. Chętnie podejmują się go ludzie starsi, a także studenci i młodzież ucząca się. Złota zasada takiego sposobu zarobkowania to – „im w większej ilości serwisów będziesz zarejestrowany, tym więcej ankiet otrzymasz do wypełnienia”. Ważne jest jednak, by wybierać sprawdzone portale. Wówczas masz gwarancję, że zarobione pieniądze zostaną wypłacone na czas. Do takich serwisów należy niewątpliwie Clixsense.

Co powinieneś na początek wiedzieć o Ysense?

Kliknij tutaj i zarejestruj się w Ysense i zacznij zarabiać!

Jest to powstała w 2007 roku strona, umożliwiająca zarabianie na wypełnianiu ankiet i realizowaniu prostych zadań, jak ściągnięcie aplikacji, czy granie w gry.

Właścicielem strony jest firma zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych prowadzona przez Jim’a Grago. Jest to legalnie działająca spółka, która od 2007 roku wypłaciła już ponad 33 milionów dolarów swoim użytkownikom. Zarobkowanie w taki sposób jest również w pełni legalne.

Praktyczne informacje o Ysense

 • portal znajdziesz pod adresem: www.ysense.com
 • udział w programie jest bezpłatny i w każdej chwili można z niego zrezygnować
 • użytkownikiem może zostać każdy kto ukończył 16 rok życia
 • brak polskiej wersji językowej – strona jest w języku angielskim
 • minimalny próg wypłaty – 10$
 • sposób wypłacania wynagrodzenia – pieniądze są przelewane na konta SkrillPayoneerPaytoo lub Tango card
 • czas realizacji wypłaty – do 15 dni roboczych

Sposoby zarabiania w Ysense

Podstawowym sposobem zarobkowania na stronie są płatne ankiety. Ważne jest, że dla zarejestrowanych polskich użytkowników, dostępne są ankiety w języku polskim. Oczywiście wypełniając anglojęzyczne ankiety można znacznie zwiększyć swój przychód. Osoby słabo znające język angielski mogą spokojnie wypełniać ankiety, korzystając z automatycznego tłumacza Google.

Dodatkowo pieniądze wpływają na konto za wykonanie drobnych zadań (Tasks), jak pobranie aplikacji, oglądanie filmów lub granie w gry. Każde z zadań płatne jest średnio po kilka centów.

Najlepsze zarobki można osiągnąć biorąc czynny udział w programie partnerskim. Polega on na polecaniu serwisu nowym użytkownikom. Gdy zaczną oni zarabiać, będziesz otrzymywał 20% od ich dochodu (oczywiście nowi użytkownicy nic na tym nie tracą). Natomiast gdy zarobią oni pierwsze 5$ otrzymasz na konto 2$.

Z jakimi opiniami można spotkać się na temat Ysense?

Ze względu na stabilność serwisu i jego ponad 10-letnią działalność, cieszy się on bardzo dużym zaufaniem. Na forach internetowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii z załączonymi dowodami wypłaty, świadczącymi o wypłacalności serwisu.

Warto podkreślić, że program ciągle ulega rozwojowi. Stare sposoby zarobkowania (jak klikanie w reklamy) zostały zastąpione przez inne, o wiele bardziej skuteczne.

Plusy i minusy serwisu Ysense

Zalety

 • doświadczenie i stabilność – strona działa już od 2007 roku i jeszcze nigdy nie miała problemów z płynnością finansową
 • wypłacalność – program przez 11 lat wypłacił już ponad 33 miliony dolarów
 • brak limitu ilości poleconych znajomych
 • bezpłatna rejestracja i użytkowanie
 • możliwość rejestracji poniżej 18 roku życia
 • możliwość wypełniania polskich ankiet

Wady

 • brak strony w języku polskim
 • brak możliwości wypłacania zarobków na platformę PayPal
 • niskie zarobki, przy nie braniu udziału w programie partnerskim

Rejestracja w prostych krokach

Kliknij tutaj i zarejestruj się w Ysense i zacznij zarabiać!

Już po wejściu na stronę tytułową wita nas niebiesko-biała kolumna z pustymi polami. Po ich wypełnieniu (Imię, nazwisko, nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail) i zaakceptowaniu warunków członkostwa klikamy na przycisk „Join now„.

Po tym kroku otrzymamy wiadomość na skrzynkę e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostajemy już pełnoprawnymi członkami programu.

Zarobki w Ysense (dawniej Clixsense )

Płatne ankiety

Im więcej uda nam się dziennie wypełnić tym zarobek większy. Najtańsze ankiety i zarazem najkrótsze zapewniają około 0,15$dochodu. Natomiast dłuższe ankiety są płatne nawet do 5$ za jedną. Ilość i rodzaj ankiet będzie zależała od naszego profilu i takich danych, jak: wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania itp. Każda firma zlecając ankietę sama decyduje do jakiej grupy jest ona skierowana. Ilość ankiet waha się więc od kilku w tygodniu do kilku dziennie.

Płatne zadania – Tasks

Ilość i opłacalność zadań zależy od poziomu użytkownika. Wypełniając zdania awansuje się na coraz wyższe poziomy. Będąc zaawansowanym użytkownikiem można otrzymywać po kilkadziesiąt zadań w ciągu dnia. Są to proste czynność, niewymagające wielkiego nakładu czasu i wysiłku. Każde zadanie płatne jest od 1 do 10 centów. Za zarobienie 50$ w taskach otrzymuje się w bonusie 5$.

Program partnerski

Im więcej użytkowników zarejestruje się z twojego linku referencyjnego tym większe dochody będziesz otrzymywać. Zasada jest prosta. Zarejestrowani dzięki tobie użytkownicy po wypełnieniu ankiety lub spełnieniu zadania, zarabiając sprawiają, że otrzymujesz z programu 20% zarobionej przez nich kwoty. Są to pieniądze wypłacane dodatkowo przez serwis, więc nowi użytkownicy nic na tym nie tracą.

Czy warto zatem zostać członkiem programu Ysense?

Na portalach oferujących zarabianie na ankietach nie zawsze będziemy otrzymywać taką ilość ankiet jaką byśmy mogli sobie życzyć. Dlatego tak ważne jest rejestrowanie się na wielu stronach jednocześnie. Ysense to jednak z najdłużej działających i najsolidniejszych stron tego typu dostępnych w internecie.

Jeśli zatem ktoś poważnie myśli o dorobieniu sobie na wypełnianiu ankiet, to nie powinien mieć żadnych wątpliwości, czy rejestrować się w programie.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w Ysense i zacznij zarabiać!

36 komentarzy do wpisu „Ysense”

 1. Jeśli ktoś nie ma problemów z angielskim, to jest to najlepsze miejsce do zarabiania na ankietach. Działają w sieci już bardzo długo. Co prawda ankiet nie jest jakoś bardzo dużo, ale da się spokojnie dozbierać do minimum i wypłacić pieniążki.

  Odpowiedz
 2. Szkoda tylko, że nie można wypłacić pieniędzy na paypal, bo to jest najbardziej popularny serwis do przelewów międzynarodowych. Niemniej nadrabiają jakością strony i za to ich szanuję. Można zarobić dodatkowe pieniądze i wydać na przyjemności.

  Odpowiedz
 3. Clixsense to dobry sposób na zabicie nudy, czasami gdy mam zbyt dużo czasu, to po prostu siedzę i wypełniam ankiety lub zadania. Nie jest to dla mnie jakaś męcząca praca.

  Odpowiedz
 4. Korzystam z Clixsense od kilku lat i serwis jest jak najbardziej wypłacalny, co czasem może być problemem u konkurencji, więc mogę go polecić wszystkim z czystym sumieniem. Znalazłem również sporo opini na ich temat i większość z nich jest dobra, ponadto można znaleźć dowody wypłaty z Clixsense.

  Odpowiedz
 5. Moja opinia na ich temat jest dobra. Uważam, że platforma ClixSense jest bardzo intuicyjna dlatego odpowiednia dla osób początkujących, którzy uczą się jak można zarabiać przez internet. Nie trzeba się bać, bo nie ponosi się żadnego ryzyka, nie inwestuje się własnych pieniędzy, a rejestracja na ClixSense jest bardzo prosta. Dodatkowo jeśli ktoś się znudzi wypełnianiem ankiet, to w każdym momencie może zrezygnować.

  Odpowiedz
 6. Bardzo polecam zacząć wypełniać ankiety i korzystać ze strony ClixSense, na prawdę warto z nimi współpracować, bo można utworzyć duża siatkę znajomych i dostawać prowizję za każdą ankietę wypełniona przez niego. Opinie na temat ClixSense są bardzo różne ale ja lubię ich najbardziej ze wszystkich serwisów ankietowych.

  Odpowiedz
 7. Czy na prawdę tak dobre opinie macie o ClixSense? Mi się nie udało zarobić u nich, możliwe że nie spełniałam kryteriów do większości ankiet i dlatego tak słabo. Szkoda bo sam serwis wydaje się sensowny.

  Odpowiedz
 8. Jak najbardziej tak, mam bardzo dobre opinie o ClixSense, bo można u nich wypełniać dużo ankiet i to za dobrą stawkę. Nie trzeba szukać innych stron do tego, chyba że ktoś chce zarabiać na kilu na raz to proszę bardzo.

  Odpowiedz
 9. Gośka, wlaśnie tak jest, nie zawsze spełnia się kryteria i wtedy ClixSense nie podsyła Ci dużo ankiet. Mają konkretne targety, wiec to nic dziwnego, że nie chcą słuchać opinii przypadkowych osób.

  Odpowiedz
 10. Wiele polaków narzeka na ClixSense, że nie dają nam możliwości do wypełnienia ankiett, bo wolą inne nacje pytać o zdanie. Szkoda, bo stronka wydaje się fajna i stawki nie takie złe, ale niestety nie chcą współpracować.

  Odpowiedz
 11. Gośka, zdecydowanie tak, mam bardzo dobrą opinie o ClixSense. Nie wiem ile miałaś do czynienia z ich stroną ale ja działam dla nich już od kilku lat i na prawdę można sobie dorobić.

  Odpowiedz
 12. Clixsense to najprostszy sposób na zarobienie pieniędzy, płacą dobrze za ankiety, rejestracja jest darmowa, polecam się zarejestrować.

  Odpowiedz
 13. Dostawałem wiele ankiet miesięcznie, ale nigdy nie dostawałem tyle za ich wypełniania ile powinienem zarobić. Nigdy nie zostałem zakwalifikowany, na żadną ankietę, którą wypełniałem. Nie polecam..

  Odpowiedz
 14. Po wypełnieniu ankiet, mimo ze robiłem wszystko jak należy, nie dostawałem pieniędzy. Kiedy chciałem wypełniać ankiety nie mogłem, bo nie było ich więcej. Nie polecam tej strony.

  Odpowiedz
 15. Dołączyłem do ClixSence już dawno temu, wtedy dostawało się stawkę za kliknięcia. Zaprosiłem też kilka osób do tego serwisu i zarobiłem kilka dolców.

  Odpowiedz
 16. Zarabiam nawet 200zł miesięcznie spędzając kilka godzin tygodniowo. Wypłacam zawsze przez Payoneer. Nie muszę inaczej dorabiać, wystarczy wypełniać ankiety.

  Odpowiedz
 17. Właśnie skończyłem robić kolejną ankietę na clixsense. Zarobiłem już prawie tyle, żeby móc wypłacić. Po wypłacie pochwale się, że się udało.

  Odpowiedz
 18. Mimo tego iż Clixsense ma tylko angielską wersję, to większość z nas jest w stanie odczytać podstawowe pytania, a jeśli nie, to jest to dobry sposób do poćwiczenia języka, a przy okazji można trochę sobie dorobić 🙂 Clixsense oferuje bardzo szeroką gamę ankiet, a wypłacić pieniądze można na jedno z kont np na Skrill. Polecam założyć tam konto i wypełniać ankiety!

  Odpowiedz
  • Większość serwisów ankietowych jest w języku angielskim, ale coraz to nowe polskie strony z ankietami wchodzą na rynek. Sprawdźcie jeśli nie chcecie wypełniać ankiet po angielsku, nawet na tej stronie jest kilka propozycji.

   Odpowiedz
   • Czy ja wiem czy większość, niekoniecznie. Jest dużo w języku polskim, ale mi to nie przeszkadza. Lubię serwisy w języku angielskim, to jest język powszechnie używany w internecie, więc nie ma się co dziwić.

    Odpowiedz
 19. Mam w programie partnerskim kilku znajomych i łącznie mam na koncie 40$. Konto mam już dość długo, bo prawie 1,5 roku, ale nie wchodzę tam codziennie, czasem zdarza mi sie nawet przerwa tygodnia czy dwóch.

  Odpowiedz
  • Wchodzenie codziennie raczej mija się z celem, bo tam codziennie ankiet raczej nie ma. Przynajmniej u mnie pojawiają się co kilka dni.

   Odpowiedz
 20. Wypełniałem ankiety na Clixsense i jestem bardzo zadowolony z efektów. Już nie raz próbowałem zarobić na jakimś serwisie i było cięzko a tutaj się udało!

  Odpowiedz
 21. Stronka clixsense wymaga rejestracji po której umożliwia wypełnianie reklam za pieniądze. Zwykle ankiety pojawiają się raz dziennie, ale różnie to bywa.

  Odpowiedz
 22. Nic dziwnego, że clixsense ma dobre opinie, bo to najlepszy serwis do zarabiania w sieci. Sposobów zarobkowania jest dużo, a wypłaty proste do osiągnięcia. Ta strona internetowa ma mnóstwo zarejestrowanych użytkowników, więc jest godna polecenia!

  Odpowiedz
   • Można zarobić kilkanaście do kilkudziesięciu złotych miesięcznie na jednej stronie z ankietami. Zależy to też od tego czy dużo czasu poświęcasz na wypełnianie ankiet i czy będziesz dostawać dużo do wypełnienia.

    Odpowiedz
 23. Clixsense to jedna z najlepszych firm jeśli chodzi o wypełnianie ankiet online. Wydaje się, że nie można się do niczego przyczepić, stawki dobre, wypłaty od kilku dolarów. Same plusy i dlatego mam dobrą opinię o Clixsense.

  Odpowiedz
 24. Wypełnianie ankiet na clixsense jest banalnie proste i łatwo zacząć tak zarabiać. Jeśli ma się dużo znajomych, to warto szukać poleconych, za każdego z nich można otrzymać niezłe prowizję, więc warto.

  Odpowiedz
 25. Ostatnio się zarejestrowałam na clixsense i zastanawiam się jak na tym dużo zarobić. Na razie wiem, że mogę wypełniać ankiety i za to dostane pieniądze. Są jeszcze jakieś inne sposoby?

  Odpowiedz
 26. Mam bardzo dobrą opinię o Clixsense. Ze świecą szukać takich stron do zarabiania. Wszystko jest proste, bez żadnych haczyków, ja się uzbiera odpowiednią kwotę to nie ma problemów z wypłatą.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz