I-Say

Jednym z najczęściej wybieranych sposobów zarobkowania przez internet jest płatne wypełnianie ankiet. Nie wymaga dużego nakładu pracy i jest dostępne praktycznie dla każdego. Żeby zarobić pierwsze pieniądze potrzeba jedynie posiadać laptop i połączenie z internetem oraz zarejestrować się na jednym z portali, oferujących ankiety. Jednym z nich jest i-say.com.

Dla osób, które szybko chcą podjąć decyzje – Warto się zarejestrować w iSay (serwis jest wypłacalny). Kliknij tutaj i zarejestruj się na oficjalnej stronie w 2 minuty i zacznij zarabiać już dziś!

Co powinieneś na początek wiedzieć o i-say.com?

Jest to popularny w sieci panel ankietowy obsługiwany przez trzecią co do wielkości na świecie firmę, zajmującą się badaniem rynku. Główną siedzibę ma ona w Wielkiej Brytanii w Londynie. Jednak filie firmy można znaleźć w wielu miastach krajów europejskich m.in. w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 34A.

Firma Ipsos istnieje od 1975 roku i jak przystało na trzecią największą firmę na świecie, zatrudnia ona ponad 15 000 pracowników w ponad 80 krajach. Została ona zgłoszona na paryską giełdę papierów wartościowych w 1999 roku.

Dane, statystki, czyli i-say.com w pigułce

 • strona dostępna jest w języku polskim
 • rejestracja i użytkowanie serwisu jest darmowe
 • obecnie zarejestrowanych jest około 3 miliony użytkowników
 • do programu może dołączyć każda osoba, która ukończyła 16 rok życia
 • w serwisie za wypełnione ankiety użytkownik otrzymuje punkty
 • minimalny próg wypłaty to 2 Euro, czyli 340 pkt
 • wypłata na konto PayPal
 • czas realizacji wypłaty: 2-4 tygodni

W jaki sposób możesz zarobić w i-say.com?

Serwis ten pozwala zarabiać głównie na płatnych ankietach. Użytkownik po zarejestrowaniu wypełnia swój profil, informując o swoich zainteresowaniach, o tym ile osób znajduje się w jego gospodarstwie domowym itp. Pod kontem tych informacji portal dobiera ankiety do określonych użytkowników. Każda firma tworzy ankietę pod określoną grupę odbiorców i jedynie użytkownicy, którzy spełniają wymagania otrzymają ankiety do wypełnienia. Ważne jest jednak, by podawać prawdziwe informacje, gdyż w przypadku wykrycia nieścisłości i sprzecznych informacji, portal może przestać wysyłać ankiety. Jednak z tego względu, że i-say.com prowadzona jest przez jedną z największych firm badających rynek, o ilość zleceń można być raczej spokojnym.

Dodatkowo istnieje możliwość zarobienia na polecaniu znajomym portalu (Program partnerski). To znaczy,im więcej osób zarejestruje się dzięki tobie tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Co przeczytasz o i-say.com w internecie?

Ze względu na ugruntowaną pozycję na rynku i nieprzerwaną wypłacalność i-say.com cieszy się bardzo dużym zaufaniem użytkowników. Na forach internetowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii oraz dowodów otrzymania przelewów, czy kart podarunkowych.

Plusy i minusy – aby łatwiej było Ci podjąć decyzję

Plusy:

 • portal w języku polskim
 • możliwość rejestracji już od 16 roku życia
 • bezpłatny udział w programie i możliwość wyrejestrowania w każdym momencie bez konsekwencji
 • możliwość wypłacania pieniędzy na konto PayPal
 • pewność i gwarancja uzyskania zarobionych pieniędzy na czas
 • ugruntowana pozycja firmy na rynku światowym, zapewniająca stabilność serwisu
 • możliwość wymiany punktów na bony do popularnych sklepów

Minusy:

 • brak ustalonej minimalnej ilości ankiet dziennie
 • nieduże zarobki bez angażowania się w program partnerski
 • długi okres wypłaty wynagrodzenia

Gdy podjąłeś już decyzję o dołączeniu do i-say.com musisz się zarejestrować

Kliknij tutaj i zarejestruj się na oficjalnej stronie w 2 minuty i zacznij zarabiać już dziś!

Na startowej stronie widnieje duży niebieski przycisk „Przyłącz się„.

Zostaniesz przeniesiony do podstrony, w której należy wypełnić puste białe pola. Nie zajmuje to więcej niż kilka minut. Możesz pominąć ten krok klikając w ciemno niebieski przycisk w prawy górnym rogu „Dołącz przez Facebook„. Na sam koniec należy przepisać tekst z obrazka oraz zaakceptować regulamin portalu. Następnie kliknij przycisk „Prześlij„.

Po paru minutach na skrzynce e-mailowej powinna pojawić się wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Upewnij się, czy wiadomość nie trafiła do działu „SPAM”. Po kliknięciu w link aktywacyjny stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem.

Za rejestracje otrzymujesz szansę wygrania karty podarunkowej o wartości 400 złotych.

Zacznij zarabiać w i-say.com

Gdy jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem wypełnij w pierwszej kolejności swój profil. Polega to na odpowiadaniu na pytania w formie ankiety. Już za te informacje otrzymasz punkty od serwisu. Spójrzmy jednak ile można zarobić na standardowych ankietach.

Płatne ankiety

Ich wartość uzależniona jest od ilości pytań i czasu jaki jest przewidziany na wypełnienie ankiety. Stawki wahają się od 5 punktówza kilkuminutowe ankiety do nawet 200-300 punktów. Na te ostatnie należy jednak poświęcić więcej czasu. Punkty mogą być wymieniane na pieniądze, wypłacane na konto PayPal lub karty podarunkowe do popularnych sklepów, czy portali, jak Zalando, Ikea, H&M itp. W przybliżeniu można przyjąć, że 340 pkt=2 Euro. Ciężko określić ilość otrzymywanych ankiet dziennie. Jest to sprawa indywidualna i zależna od aktualnych potrzeb firm zlecających badania. Warto dlatego rejestrować się na wiele portali oferujących zarabianie na ankietach.

Program partnerski

Za każdego poleconego użytkownika na twoje konto wpłynie 100 punktów. Warto więc polecać znajomym serwis. Dzięki temu znacznie zwiększy się potencjał zarobkowy. Aby polecić serwis należy wypełnić specjalny formularz dostępny na twoim koncie w zakładce „Polecaj znajomych„.

Czy będziesz zadowolony z i-say.com?

Jak każdy portal oferujący zarabianie na ankietach ma swoje wady. W przypadku niespełniania wymagań firm zlecających ankiet jest mało, co przekłada się na niskie zarobki. Jednak fakt, że jest to kolejny solidny serwis, oferujący kompletnie darmowe użytkowanie, warto się na nim zarejestrować. Im większą ilość kont na różnych portalach tego typu będziesz posiadał, tym większe przychody osiągniesz.

Kliknij tutaj i zarejestruj się na oficjalnej stronie w 2 minuty i zacznij zarabiać już dziś!

35 komentarzy do wpisu „I-Say”

 1. Wiele jest pozytywnych opinii o I-say w internecie. Zarejestrowałem się jakiś czas temu i rozpocząłem zarabianie na ankietach – otrzymuje co kilka dni zaproszenie do wypełnienia ankiety i wypłaciłem pierwsze środki. Moja opinia o isay jest pozytywna 🙂

  Odpowiedz
 2. Bardzo fajny program lojalnościowy, oprócz zarabiania na ankietach, możemy też zdobywać punkty i zarabiać na zapraszaniu znajomych. I-say bardzo dużo płaci za pojedynczą ankietę, ale jest ona wymagająca.

  Odpowiedz
 3. Czy ktoś z Was też tak długo czekał na wypłatę z i-say? Niby pisze, że nawet do kilku tygodni, ale jest już 2 tygodnie po wypłacie i dalej czekam.

  Odpowiedz
 4. Zarejestrowałam się na isay i wypełniałam ankiety jak się pojawiały. Osiągnęłam minimum do wypłaty i udalo się wypłacić, nie były to jakieś duże pieniądze, ale zawsze to coś.

  Odpowiedz
 5. I-Say jest wypłacalną firmą, można zobaczyć na internecie potwierdzenia wypłaty od nich. Można wypłacić na paypala, osobiście wolę posiedzieć nad ankietami niż bezsensownie przeglądać fejsa, dzięki temu wpada mi około 200zł rocznie. Może nie jest do dużo, ale również niedużo pracy trzeba, wystarczy wyrazić swoją opinię na dany temat i I-Say wypłaca nam za każdą ankietę. Polecam spróbować, to nic nie kosztuje.

  Odpowiedz
 6. Jestem na I-Say od kilku lat. Wcześniej na tej stronie były niższe progi punktowe do zamówienia nagrody za 50 zł i łatwiej było uzbierać dostateczną liczbę punktów ale za to ankiety pojawiały się rzadziej. Dziś ankiety przychodzą często, ale trzeba nazbierać więcej punktów do zamówienia bonu. Opinia na temat I-Say jest dobra, bo mimo wszystko można u nich zarobić, wypłacają bony.

  Odpowiedz
 7. TAK TAK, to jest to czego szukałam! I-Say to najlepsze miejsce do wypełniania ankiet z jakim się spotkałam, można zarobić wypełniając kilka ankiet i wypłacić na konto. Proszę Was, nie zastanawiającie się czy warto, bo na pewno warto, nic nie można stracić a zyskać wiele. Opinie i ankiety ttlko w I-Say

  Odpowiedz
 8. Dlaczego I-Say jest najlepszym serwisem ankietowym z jakim miałam doczynienia? A to dlatego, że płacą dużo za każdą ankietę, nie trzeba czekać pół roku na kolejną propozycję wypełnienia ankiet, a co najważniejsze są sprawdzoną i pewną firmą.

  Odpowiedz
 9. Opinie I-Say ma generalnie dobre, bo jest wypłacalny i ma sporo ankiet do wypełniania, co jest zazwyczaj największym problemem serwisów z ankietami. Polecam założyć u nich konto i spróbować samemu.

  Odpowiedz
 10. I-Say serio jest dobrym ankieterem, bo dostaje wiele ankiet i za wszystkie mi płacą. Co prawda nie sa łatwe i zajmują czasem dużo, ale na tle innych firm są bardzo wysoko.

  Odpowiedz
 11. Myślę, że muszę być jednym z tych z tych szczęśliwców, którzy mają tam konto już 5 miesięcy. Generalnie dostaję jedną czasem dwie ankiety miesięcznie i zebrałem już dużo punktów.

  Odpowiedz
 12. A ja próbuję już ponad rok i dalej nie mam od nich żadnej wypłaty. Niestety ale nie są słowni, zawsze znajdują wymówki żeby odrzucić wypełnione w połowie ankiety. Straciłem na I-Say czas i nerwy, nie polecam.

  Odpowiedz
 13. Otrzymałem kilka ankiet od i-say i większość z nich była ciężka do zrozumienia, nie wypełniało się ich przyjemnie. Niestety firma nie warta zachodu i czasu.

  Odpowiedz
 14. Mam bardzo dobre doświadczenia z I-say. Podoba mi się ilość zaproszeń do ankiet jaką od nich otrzymuję. Na prawdę dają szansę na zarobienie punktów.

  Odpowiedz
 15. Dostaje zaproszenia do ankiet od I-say przez maila ale kiedy się loguje nie ma możliwości wypełnienia ich, ktoś jeszcze ma taki problem?

  Odpowiedz
  • Napisz do supportu, wydaje mi się, że tylko Ty masz taki problem. Ja nigdy nie spotkałem się z czymś podobnym, a mam już na Isay dość sporo ankiet wypełnionych.

   Odpowiedz
  • Raczej nie ma tych ankiet i się dziwi, a przecież na stronach z ankietami trzeba poczekać na ankiety, nie ma ich 100 od razu. Trzeba cierpliwości w tym fachu, ale warto bo można sobie dorobić bez wychodzenia z domu.

   Odpowiedz
 16. Takie minimum to ja rozumiem, a nie jakieś 100zł. Łatwo będzie dozbierać, zaraz założę tam konto i zobaczę po jakim czasie uda mi się wypłacić 2euro. I-Say to kolejna strona z ankietami na którą warto zajrzeć i zacząć zarabiać na ankietach!

  Odpowiedz
 17. Tak, też mi się to podoba w I-Say, że można szybko uzbierać do pierwszej wypłaty! Oby więcej ankieterów szło w tą stronę.

  Odpowiedz
 18. Każdemu się to podoba, ale za ankiet mogliby płacić troszkę więcej 😉 Tak to już jest, że jak próg mały, to i stawki też nie są duże, ale dobrze że szybko można zarobić.

  Odpowiedz
  • Tak, ja wypłacałem kilka dolców i zawsze wypłaty dochodziły. Niestety trzeba na nie długo czekać, więc jak ktoś myśli, że zarobi bardzo szybko duże pieniądze, to niech zagra w lotto czy coś. Tutaj trzeba być cierpliwym 🙂

   Odpowiedz
 19. Wiem, że da się wypełniać ankiety na isay i dzieki temu zarabiać, ale widziałem też opcję stworzenia własnej ankiety, czy ktoś wie o co chodzi? To też jakaś forma zarabiania, czy to raczej dla zabawy?

  Odpowiedz
  • Oj to zależy, są strony internetowe, które są tragicznie spolszczone. Przykładowo alliexpress jest jak dla mnie nie do przyjęcia i zawsze włączam stronę po angielsku. Wiadomo, jak ktoś totalnie nie umie angielskiego, to może mu pomóc coś takiego.

   Odpowiedz
  • Oczywiście, ja niewiele ponad 2 euro wypłacałem, zeby sprawdzić czy program na prawdę wypłaca prawdziwą kasę. Dostałem po około tygodniu wypłatę i nadal wypełniam ankiety.

   Odpowiedz
 20. Czasami jak wypełniam ankiety, to mam problemy techniczne, ktoś się jak to naprawić? Zdarza się to rzadko, ale szkoda kilka złotych za nieudana ankietę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz