I-Say

Jednym z najczęściej wybieranych sposobów zarobkowania przez internet jest płatne wypełnianie ankiet. Nie wymaga dużego nakładu pracy i jest dostępne praktycznie dla każdego. Żeby zarobić pierwsze pieniądze potrzeba jedynie posiadać laptop i połączenie z internetem oraz zarejestrować się na jednym z portali, oferujących ankiety. Jednym z nich jest i-say.com.

Dla osób, które szybko chcą podjąć decyzje – Warto się zarejestrować w iSay (serwis jest wypłacalny). Kliknij tutaj i zarejestruj się na oficjalnej stronie w 2 minuty i zacznij zarabiać już dziś!

Co powinieneś na początek wiedzieć o i-say.com?

Jest to popularny w sieci panel ankietowy obsługiwany przez trzecią co do wielkości na świecie firmę, zajmującą się badaniem rynku. Główną siedzibę ma ona w Wielkiej Brytanii w Londynie. Jednak filie firmy można znaleźć w wielu miastach krajów europejskich m.in. w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 34A.

Firma Ipsos istnieje od 1975 roku i jak przystało na trzecią największą firmę na świecie, zatrudnia ona ponad 15 000 pracowników w ponad 80 krajach. Została ona zgłoszona na paryską giełdę papierów wartościowych w 1999 roku.

Dane, statystki, czyli i-say.com w pigułce

 • strona dostępna jest w języku polskim
 • rejestracja i użytkowanie serwisu jest darmowe
 • obecnie zarejestrowanych jest około 3 miliony użytkowników
 • do programu może dołączyć każda osoba, która ukończyła 16 rok życia
 • w serwisie za wypełnione ankiety użytkownik otrzymuje punkty
 • minimalny próg wypłaty to 2 Euro, czyli 340 pkt
 • wypłata na konto PayPal
 • czas realizacji wypłaty: 2-4 tygodni

W jaki sposób możesz zarobić w i-say.com?

Serwis ten pozwala zarabiać głównie na płatnych ankietach. Użytkownik po zarejestrowaniu wypełnia swój profil, informując o swoich zainteresowaniach, o tym ile osób znajduje się w jego gospodarstwie domowym itp. Pod kontem tych informacji portal dobiera ankiety do określonych użytkowników. Każda firma tworzy ankietę pod określoną grupę odbiorców i jedynie użytkownicy, którzy spełniają wymagania otrzymają ankiety do wypełnienia. Ważne jest jednak, by podawać prawdziwe informacje, gdyż w przypadku wykrycia nieścisłości i sprzecznych informacji, portal może przestać wysyłać ankiety. Jednak z tego względu, że i-say.com prowadzona jest przez jedną z największych firm badających rynek, o ilość zleceń można być raczej spokojnym.

Dodatkowo istnieje możliwość zarobienia na polecaniu znajomym portalu (Program partnerski). To znaczy,im więcej osób zarejestruje się dzięki tobie tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Co przeczytasz o i-say.com w internecie?

Ze względu na ugruntowaną pozycję na rynku i nieprzerwaną wypłacalność i-say.com cieszy się bardzo dużym zaufaniem użytkowników. Na forach internetowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii oraz dowodów otrzymania przelewów, czy kart podarunkowych.

Plusy i minusy – aby łatwiej było Ci podjąć decyzję

Plusy:

 • portal w języku polskim
 • możliwość rejestracji już od 16 roku życia
 • bezpłatny udział w programie i możliwość wyrejestrowania w każdym momencie bez konsekwencji
 • możliwość wypłacania pieniędzy na konto PayPal
 • pewność i gwarancja uzyskania zarobionych pieniędzy na czas
 • ugruntowana pozycja firmy na rynku światowym, zapewniająca stabilność serwisu
 • możliwość wymiany punktów na bony do popularnych sklepów

Minusy:

 • brak ustalonej minimalnej ilości ankiet dziennie
 • nieduże zarobki bez angażowania się w program partnerski
 • długi okres wypłaty wynagrodzenia

Gdy podjąłeś już decyzję o dołączeniu do i-say.com musisz się zarejestrować

Kliknij tutaj i zarejestruj się na oficjalnej stronie w 2 minuty i zacznij zarabiać już dziś!

Na startowej stronie widnieje duży niebieski przycisk „Przyłącz się„.

Zostaniesz przeniesiony do podstrony, w której należy wypełnić puste białe pola. Nie zajmuje to więcej niż kilka minut. Możesz pominąć ten krok klikając w ciemno niebieski przycisk w prawy górnym rogu „Dołącz przez Facebook„. Na sam koniec należy przepisać tekst z obrazka oraz zaakceptować regulamin portalu. Następnie kliknij przycisk „Prześlij„.

Po paru minutach na skrzynce e-mailowej powinna pojawić się wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Upewnij się, czy wiadomość nie trafiła do działu „SPAM”. Po kliknięciu w link aktywacyjny stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem.

Za rejestracje otrzymujesz szansę wygrania karty podarunkowej o wartości 400 złotych.

Zacznij zarabiać w i-say.com

Gdy jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem wypełnij w pierwszej kolejności swój profil. Polega to na odpowiadaniu na pytania w formie ankiety. Już za te informacje otrzymasz punkty od serwisu. Spójrzmy jednak ile można zarobić na standardowych ankietach.

Płatne ankiety

Ich wartość uzależniona jest od ilości pytań i czasu jaki jest przewidziany na wypełnienie ankiety. Stawki wahają się od 5 punktówza kilkuminutowe ankiety do nawet 200-300 punktów. Na te ostatnie należy jednak poświęcić więcej czasu. Punkty mogą być wymieniane na pieniądze, wypłacane na konto PayPal lub karty podarunkowe do popularnych sklepów, czy portali, jak Zalando, Ikea, H&M itp. W przybliżeniu można przyjąć, że 340 pkt=2 Euro. Ciężko określić ilość otrzymywanych ankiet dziennie. Jest to sprawa indywidualna i zależna od aktualnych potrzeb firm zlecających badania. Warto dlatego rejestrować się na wiele portali oferujących zarabianie na ankietach.

Program partnerski

Za każdego poleconego użytkownika na twoje konto wpłynie 100 punktów. Warto więc polecać znajomym serwis. Dzięki temu znacznie zwiększy się potencjał zarobkowy. Aby polecić serwis należy wypełnić specjalny formularz dostępny na twoim koncie w zakładce „Polecaj znajomych„.

Czy będziesz zadowolony z i-say.com?

Jak każdy portal oferujący zarabianie na ankietach ma swoje wady. W przypadku niespełniania wymagań firm zlecających ankiet jest mało, co przekłada się na niskie zarobki. Jednak fakt, że jest to kolejny solidny serwis, oferujący kompletnie darmowe użytkowanie, warto się na nim zarejestrować. Im większą ilość kont na różnych portalach tego typu będziesz posiadał, tym większe przychody osiągniesz.

Kliknij tutaj i zarejestruj się na oficjalnej stronie w 2 minuty i zacznij zarabiać już dziś!

Oceń ten artykuł

1 komentarz do wpisu “I-Say

 1. Wiele jest pozytywnych opinii o I-say w internecie. Zarejestrowałem się jakiś czas temu i rozpocząłem zarabianie na ankietach – otrzymuje co kilka dni zaproszenie do wypełnienia ankiety i wypłaciłem pierwsze środki. Moja opinia o isay jest pozytywna 🙂

Dodaj komentarz