iMas online

IMAS OnLine to polska wiodąca firma badawcza na rynku. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu, a założona została w 2005 roku. Od tego czasu przeprowadziła ponad tysiąc projektów badawczych, w których zrealizowała ponad 1 milion ankiet. Firma współpracuje z kilkoma fundacjami charytatywnymi.

Na czym można zarabiać i ile w IMAS OnLine ?

W IMAS OnLine zarabiać można na wypełnianiu ankiet. Dotyczą one różnych dziedzin życia i są na różne tematy. Takie rozwiązanie powoduje, że każda osoba znajdzie tam ankiety dopasowane do swojej osoby. Jeśli ankiety są dostępne, otrzymujemy powiadomienie i zaproszenie na adres e-mailowy lub możemy rozpocząć wykonywanie badania w systemie. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej i przejść do konkretnej sekcji. Ankiety mogą być różnej długości, choć przeciętnie zajmuje od 10 do 20 minut. Całe badanie jest anonimowe, a wyniki są liczone tylko statystycznie i nie są powiązane z naszą osobą.

Za wypełnione kwestionariusze otrzymujemy punkty, które następnie są zamieniane na złotówki. Gotówkę można bezpośrednio już wypłacić lub wymienić na bony zakupowe. Zapłata za wypełnienie ankiet jest różna i zależy od złożoności i długości badania. Te najpopularniejsze opiewają na kilka złotych za ankietę, choć mogą zdarzyć się nieco atrakcyjniejsze zlecenia.

Wypłaty, nagrody i inne funkcjonalności serwisu

Wypłata wynagrodzenia możliwa jest na kilka sposobów. Pierwszy z nich to przelew pieniężny na konto bankowe. Jeśli nie posiadamy konta lub nie chcemy użyć takiej formy wypłaty, możemy wybrać bon do wykorzystania w sklepach spożywczych, elektronicznych czy supermarketach. Zostanie on nam przesłany. Ostatnią możliwością jest przeznaczenie zarobku na cele charytatywne, co jest bardzo pozytywnym rozwiązaniem. Cały proces wykonać można w specjalnej zakładce umieszczonej w systemie.

Funkcjonalność serwisu stoi na bardzo wysokim poziomie. Aby go obsługiwać, wystarczy tylko przeglądarka internetowa i nie trzeba znać się ponadprzeciętnie na komputerach. Poruszanie się po witrynie jest szybkie i komfortowe dzięki przejrzystym interfejsowi i prostocie. Wszystko to zawdzięczamy specjalnie dedykowanemu systemowi, który zawiaduje całym systemem i został stworzony specjalnie z myślą o tym serwisie.

Opinie użytkowników o IMAS OnLine

Opinie użytkowników na temat IMAS OnLine są bardzo dobre. Na pozytywny odbiór wpływa przede wszystkim prosta i funkcjonalność serwisu. Kolejnymi cechami cenionymi przez użytkownika jest wiarygodność i możliwość szybkiego zarobku. Bardzo rzadko zdarza się, aby podobne firmy miały tak dobre i jednoznaczne opinie, co dodatkowo zachęca do skorzystania z tej witryny. W internecie dostępnych jest wiele dowodów wypłat i niezależnych opinii co znacząco podnosi wiarygodność firmy. Taka opinia o firmie przyciąga regularnie coraz większą liczbę użytkowników, co również pozytywnie świadczy o reputacji IMAS OnLine.

Jak się zarejestrować ?

Proces rejestracji na IMAS OnLine jest szybki i prosty. Wystarczy wejść na www.imasonline.pl i na głównej stronie odnaleźć przycisk Zarejestruj się. Gdy na niego klikniemy, zostajemy przekierowani do formularza rejestracyjnego. Wypełniamy w nim swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, hasło do konta, miasto, płeć i wiek. Po wysłaniu wniosku trzeba odebrać e-mail aktywacyjny i potwierdzić rejestrację wchodząc w podany link. Po tych wszystkich czynnościach konto jest aktywne i gotowe do użytkowania.

Czy warto korzystać z IMAS OnLine ?

Korzystanie z tego serwisu jest bardzo dobrym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Bardzo przyjazny i intuicyjny system oraz ciekawe ankiety powodują, że ich wypełnienie jest proste i komfortowe. Serwis ten cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników i wyróżnia się na tle innych konkurentów. Zdecydowanie warto skorzystać z tego serwisu, gdyż oferuje on znacznie wyższe standardy i możliwości niż inne tego typu strony w internecie. Kolejnymi powodami, które zachęcają do wypełniania ankiet w IMAS OnLine to przejrzyste zasady i prosty sposób wypłaty zarobionych środków.

Twoja ocena:

5 komentarzy do wpisu „iMas online”

    • Różnie, czasami wgl nie ma ankiet, to zaglądnięcie na konto kilka sekund, a jak są ankiety to wypełniam od kilku do kilkunastu minut.

  1. Są trzy proste kroki do zaczęcia zarabiania na imas online. NAjpierw trzeba się zarejestrować, później dostajemy ankiety do wypełnienia i za każdą z nich otrzymujemy punkty.

Dodaj komentarz