iWadi

iWadi to internetowy panel badawczy, który wynagradza swoich respondentów za wypełnianie płatnych ankiet. Portal oferuje wypełnianie ankiet, gdzie możemy otrzymać aż 12 złotych od jednej ankiety. Firma współpracuje ze znanymi markami i firmami. Panel badawczy iWadi w afrykańskim języku joruba oznacza „badanie”. Siedziba firmy mieści się w Sztokholmie w Szwecji.

Wypełnianie płatnych ankiet na iWadi umożliwia wymianę zebranych punktów na doładowania do telefonu, wspieranie organizacji dobroczynnych oraz wypłatę środków na konto od 40 zł.

iWadi panel badawczy

Podczas wypełniania ankiet w iWadi jesteśmy pytani zarówno o kwestie konsumenckie jak i społeczne. Firma współpracuje z organizacjami zaangażowanymi społecznie jak: Polska Akcja Humanitarna czy Fundacja dla Zwierząt Animalia. Środki zgromadzone w ramach wypełniania ankiet w panelu, można również przeznaczyć na rzecz Pajacyka.

Opinie o iWadi

Według opinii użytkowników korzystanie z panelu iWadi wymaga cierpliwości. Im dłużej wypełniamy ankiety, tym więcej możemy ich otrzymać. Jest to jeden z niewielu serwisów, którzy oferuje tak dużą kwotę za wypełnienie ankiety, bo aż 12 zł!

 

 

38 komentarzy do wpisu „iWadi”

 1. W tym serwisie cenią sobie twój czas który poświęcisz na wypełnianie ankiet. Rejestracja jest bardzo prosta. Można to zrobić już teraz i zgarnąć dodatkowe profity.

  Odpowiedz
 2. Dzięki płatnym ankietom iWadi jestem w stanie dorobić kilka złotych miesięcznie do domowego budżetu. iWadi jest internetowym panelem badawczym, gdzie twoja opinia przekłada się na zdobyte pieniądze. Wypełnienie pojedynczej ankiety zajmuje kilka minut, więc nie zajmie to dużo twojego czasu.

  Odpowiedz
 3. Z iWadi zarabia się na wypełnianiu ankiet, ostatnio zarejestrowałem się i można za każdą ankietę dostać nawet 12zł, a środki wypłacają na konto Paypal już od 40zł, więc wystarczy tylko kilka ankiet i można wypłacić. Na internecie można sprawdzić ich wypłacalność. W mojej opinii jest to jeden z lepiej działających serwisów ankietowych.

  Odpowiedz
 4. Polecam iWadi mimo tego że ciężko jest szybko wpłacić pieniądze to dobrze płacą za ankiety, więcej niż niektórzy. Co ciekawe do tej pory z iWadi zarobilem najwięcej, a mam już 5 kont na różnych stronach ankietowych.

  Odpowiedz
 5. Jest to mój ulubiony serwis z ankietami, dzięki iWadi dorabiam sobie trochę i wypłacam gdy tylko to możliwe. Już otrzymałem od nich jedną wypłatę i wszystko jest oki. Mam o nich dobrą opinie.

  Odpowiedz
 6. Nie jestem na razie przekonany do iWadi, jak dla mnie za dużo zachodu żeby coś zarobić. Ale za to duży plus, że wspierają akcje charytatywne, to mi się bardzo u nich podoba.

  Odpowiedz
 7. Oferują bardzo dobre stawki za wypełnianie ankiet, dlatego iWadi opinie ma bardzo dobre. Mi udało się od lutego zarobić ponad 200zł, głównie dzięki poleconym znajomym.

  Odpowiedz
 8. Czy iWadi opinie ma dobre? Moim zdaniem nie wszystko w tej firmie działa jak należy. Za dużo dają jak na jedną ankietę, więc coś tu musi nie grać. Nie wypłaciłem jeszcze pierwszych środków, może po wypłacie nabiorę wiecej zaufania.

  Odpowiedz
  • Nie wiem skąd ten dziwny wniosek. Trzeba się cieszyć że dają dużo za jedną ankietę. Wolałabys dostawać mniej i wtedy byś bardziej ufał takiej stronie?

   Odpowiedz
 9. iWadi to śmiech na sali, nie ufajcie im, niby oferują pomoc charytatywną na pajacyka za wasz poświęcony czas na ankietach, a później się okazuje że czas tracicie a pieniędzy nikt nie dostaje

  Odpowiedz
 10. Niestety ale zgadzam się, że panel nie jest interesujący, jeśli chodzi o wypełnianie ankiet. Jest dużo więcej paneli ankietowych, na przykład inne na tej stronie, które są bardziej wartościowe. Pozdrawiam J

  Odpowiedz
 11. Radzę dobrze się zastanowić zanim stracicie czas na iWadi. Zarejestrowałem się i było do wypełnienia profilu 100 pytań, odpowiedziałem na wszystkie a ankiet brak. Stracony czas i zero zarobku.

  Odpowiedz
 12. iWadi jako serwis i stronę oceniam bardzo dobrze. Choć nie da się tam wypełnić wielu ankiet, co nie jest zaskoczeniem, bo przecież większość serwisów ankietowych tak ma, to polecam tam zajrzeć.

  Odpowiedz
  • Udało Ci się już wypłacić? Wiem że na początku można szybko zbierać a później jest ciężej. Mi się nie udało jeszcze.

   Odpowiedz
 13. Polecam iWadi, mimo iż rejestracja trwa długo, to dzięki temu przychodzą nam personalizowane ankiety na konto i możemy je wypełniać.

  Odpowiedz
  • Czasami tak bywa, różnie to jest, nie zawsze dostaje się szybko ankiety, ale pojawiają się. Należy być cierpliwym i raczej nie nastawiać się na kilkadziesiąt ankiet dziennie, bo to tak nie działa.

   Odpowiedz
  • Ja akurat miałem zaraz po zarejestrowaniu dwie ankiety, ale to zależy od tego kiedy się rejestrujesz. Może sie okazać, że ktoś trafi na taki moment, że akurat nie mają ankiet i trzeba poczekać.

   Odpowiedz
   • Właśnie zmknęła konto.Zero wypłaty przez tyle czasu.Żenada.Może i na 1000osób 5 uda się coś zarobić i ładnie tu opisują.Jestem na 14 takich stronach i wiem na których można zarobić a które sa nie wiem dla kogo.

    Odpowiedz
 14. iWadi to kolejna możliwość do zarabiania w internecie, która mi się spodobała i dlatego zaczęłam się tym zajmować, wiele osób się zarejestrowało i poleca

  Odpowiedz
 15. Jak ktoś ma negatywną opinię na temat iWadi, bo uważa, że za rzadko dostaje ankiety, albo nie pasuje do wszystkich, to znaczy że sięna tym nie zna, bo w tym biznesie tak właśnie jest i albo się z tym pogodzi albo nie.

  Odpowiedz
 16. Racja, w iWadi jak i w innych serwisach z ankietami nie dostaje sie zbyt często ankiet, ale za to jak się już dostanie, to kwota za pojedynczą ankietę jest chyba najwyższa. Jeśli ktoś wie o serwisie z wyższymi ankietami to niech się pochwali, chętnie założę konto i tam.

  Odpowiedz
 17. Jak dla mnie to iWadi jest jednym z najlepszych ankieterów na rynku. Zazwyczaj nie czeka się długo na ankiety i stawki są najlepsze!

  Odpowiedz
 18. Trafiłem na tą stronę przez iWadi i nie wiedziałem, że jest tak wiele różnych firm z ankietami w sieci. Osobiście mam taką taktykę, że raz dziennie sprawdzam czy coś nowego się pojawiło i wypełniam zaraz po pojawieniu się nowych ankiet. W ten sposób jestem w stanie wypełnić kilka ankiet co tydzień.

  Odpowiedz
 19. Inna opcja nie wchodzi w grę, bo nie codziennie są ankiety na każdej stronie. Trzeba sprawdzać i wypełniać ankiety na bieżąco.

  Odpowiedz
 20. Aż 12zł za ankietę to na prawdę sporo, osobiście nie miałem takiej kwoty za ankiety, ale niewiele mniejsze. Jak to u Was wygląda, za ile wypełnialiście ankiety na iWadi?

  Odpowiedz
  • A u mnie zdarzyło się dostać tyle za ankietę. Wiadomo, że to różnie bywa, bo niektóre ankiety są krótsze, niektóre dłuższe, dlatego ceny się wahają, ale generalnie na iWadi dostaje się sporo.

   Odpowiedz
 21. Oprócz całego tego aspektu związanego z zarobkiem za wypełnianie ankiet, iWadi gwarantuje, że nasza opinia jest ważna. Niezależnie od tego kim jesteśmy, liczy się z naszym zdaniem.

  Odpowiedz
 22. Polecam wypełnianie ankiet na iwadi, jest to sprawdzony serwis z ankietami. Wypełniam tam ankiety od wielu miesięcy i do tej pory nie miałam żadnych problemów.

  Odpowiedz
 23. Zdecydowanie nie polecam. To portal, który wyłudza informacje, ale za nie nie płaci. Trzecia ankieta pod rząd wypełniona w całości, a kasa nie doliczona. Po wypełnieniu wyskakuje błąd, albo info, że się nie zakwalifikowałaś do badania. Trzydzieści minut wypełniania psu w d…Jestem wściekła, bo to u nich nagminna praktyka. Osobiście rezygnuję i nie polecam, bo to niepoważni ludzie. Upominanie się o należność nic nie da. Wiem z doświadczenia. Po prostu nie odpisują na FB.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz