iWadi

iWadi to internetowy panel badawczy, który wynagradza swoich respondentów za wypełnianie płatnych ankiet. Portal oferuje wypełnianie ankiet, gdzie możemy otrzymać aż 12 złotych od jednej ankiety. Firma współpracuje ze znanymi markami i firmami. Panel badawczy iWadi w afrykańskim języku joruba oznacza „badanie”. Siedziba firmy mieści się w Sztokholmie w Szwecji.

Wypełnianie płatnych ankiet na iWadi umożliwia wymianę zebranych punktów na doładowania do telefonu, wspieranie organizacji dobroczynnych oraz wypłatę środków na konto od 40 zł.

iWadi panel badawczy

Podczas wypełniania ankiet w iWadi jesteśmy pytani zarówno o kwestie konsumenckie jak i społeczne. Firma współpracuje z organizacjami zaangażowanymi społecznie jak: Polska Akcja Humanitarna czy Fundacja dla Zwierząt Animalia. Środki zgromadzone w ramach wypełniania ankiet w panelu, można również przeznaczyć na rzecz Pajacyka.

Opinie o iWadi

Według opinii użytkowników korzystanie z panelu iWadi wymaga cierpliwości. Im dłużej wypełniamy ankiety, tym więcej możemy ich otrzymać. Jest to jeden z niewielu serwisów, którzy oferuje tak dużą kwotę za wypełnienie ankiety, bo aż 12 zł!

 

 

Oceń ten artykuł

13 komentarzy do wpisu „iWadi

 1. W tym serwisie cenią sobie twój czas który poświęcisz na wypełnianie ankiet. Rejestracja jest bardzo prosta. Można to zrobić już teraz i zgarnąć dodatkowe profity.

 2. Dzięki płatnym ankietom iWadi jestem w stanie dorobić kilka złotych miesięcznie do domowego budżetu. iWadi jest internetowym panelem badawczym, gdzie twoja opinia przekłada się na zdobyte pieniądze. Wypełnienie pojedynczej ankiety zajmuje kilka minut, więc nie zajmie to dużo twojego czasu.

 3. Z iWadi zarabia się na wypełnianiu ankiet, ostatnio zarejestrowałem się i można za każdą ankietę dostać nawet 12zł, a środki wypłacają na konto Paypal już od 40zł, więc wystarczy tylko kilka ankiet i można wypłacić. Na internecie można sprawdzić ich wypłacalność. W mojej opinii jest to jeden z lepiej działających serwisów ankietowych.

 4. Polecam iWadi mimo tego że ciężko jest szybko wpłacić pieniądze to dobrze płacą za ankiety, więcej niż niektórzy. Co ciekawe do tej pory z iWadi zarobilem najwięcej, a mam już 5 kont na różnych stronach ankietowych.

 5. Jest to mój ulubiony serwis z ankietami, dzięki iWadi dorabiam sobie trochę i wypłacam gdy tylko to możliwe. Już otrzymałem od nich jedną wypłatę i wszystko jest oki. Mam o nich dobrą opinie.

 6. Nie jestem na razie przekonany do iWadi, jak dla mnie za dużo zachodu żeby coś zarobić. Ale za to duży plus, że wspierają akcje charytatywne, to mi się bardzo u nich podoba.

 7. Oferują bardzo dobre stawki za wypełnianie ankiet, dlatego iWadi opinie ma bardzo dobre. Mi udało się od lutego zarobić ponad 200zł, głównie dzięki poleconym znajomym.

 8. Czy iWadi opinie ma dobre? Moim zdaniem nie wszystko w tej firmie działa jak należy. Za dużo dają jak na jedną ankietę, więc coś tu musi nie grać. Nie wypłaciłem jeszcze pierwszych środków, może po wypłacie nabiorę wiecej zaufania.

 9. iWadi to śmiech na sali, nie ufajcie im, niby oferują pomoc charytatywną na pajacyka za wasz poświęcony czas na ankietach, a później się okazuje że czas tracicie a pieniędzy nikt nie dostaje

 10. Niestety ale zgadzam się, że panel nie jest interesujący, jeśli chodzi o wypełnianie ankiet. Jest dużo więcej paneli ankietowych, na przykład inne na tej stronie, które są bardziej wartościowe. Pozdrawiam J

 11. Radzę dobrze się zastanowić zanim stracicie czas na iWadi. Zarejestrowałem się i było do wypełnienia profilu 100 pytań, odpowiedziałem na wszystkie a ankiet brak. Stracony czas i zero zarobku.

 12. iWadi jako serwis i stronę oceniam bardzo dobrze. Choć nie da się tam wypełnić wielu ankiet, co nie jest zaskoczeniem, bo przecież większość serwisów ankietowych tak ma, to polecam tam zajrzeć.

Dodaj komentarz