iWadi

iWadi to internetowy panel badawczy, który wynagradza swoich respondentów za wypełnianie płatnych ankiet. Portal oferuje wypełnianie ankiet, gdzie możemy otrzymać aż 12 złotych od jednej ankiety. Firma współpracuje ze znanymi markami i firmami. Panel badawczy iWadi w afrykańskim języku joruba oznacza „badanie”. Siedziba firmy mieści się w Sztokholmie w Szwecji.

Wypełnianie płatnych ankiet na iWadi umożliwia wymianę zebranych punktów na doładowania do telefonu, wspieranie organizacji dobroczynnych oraz wypłatę środków na konto od 40 zł.

iWadi panel badawczy

Podczas wypełniania ankiet w iWadi jesteśmy pytani zarówno o kwestie konsumenckie jak i społeczne. Firma współpracuje z organizacjami zaangażowanymi społecznie jak: Polska Akcja Humanitarna czy Fundacja dla Zwierząt Animalia. Środki zgromadzone w ramach wypełniania ankiet w panelu, można również przeznaczyć na rzecz Pajacyka.

Opinie o iWadi

Według opinii użytkowników korzystanie z panelu iWadi wymaga cierpliwości. Im dłużej wypełniamy ankiety, tym więcej możemy ich otrzymać. Jest to jeden z niewielu serwisów, którzy oferuje tak dużą kwotę za wypełnienie ankiety, bo aż 12 zł!

 

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz