Marketagent

Marketagent to jeden z najlepiej rozbudowanych portali do wypełniania płatnych ankiet. Firma istnieje na rynku od ponad 17 lat. Jest to jeden z najstarszych tego typu serwisów w internecie. Na stronie firmowej, możemy znaleźć aktualny stan zarejestrowanych użytkowników oraz stan wypłat od stycznia 2018 roku. Strona Marketagent dostępna jest w ponad 70 wersjach językowych, natomiast ograniczenie wiekowe to zaledwie 14 lat.

Platforma stosuje punktowy system wynagradzania. Każde 100 punktów odpowiada wartości 1 euro. Za rejestrację w panelu otrzymujemy 160 punktów na start. Ankiety zaliczane są w różnych odstępach czasowych od kilkunastu minut do nawet kilku dni. Program jest wypłacalny i do tej pory zrealizował wypłat na kwotę blisko 2 milionów euro.

Za wypełnienie ankiety otrzymujemy od 0,5 do 2,5 euro.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w MarketAgent i zacznij zarabiać pieniądze.

marketagent

Opinie o Marketagent

Zdaniem użytkowników Marketagent to solidna i wiarygodna firma. Użytkownicy cenią sobie niski próg wypłat, ponieważ już od 2 euro możemy zlecić wypłatę np. na konto PayPal. Dodatkowym atutem jest to, że za wypełnienie ankiety przez osobę poleconą możemy otrzymać 300 pkt czyli równowartość 3 euro.

Marketagent jest to założony w 2001 roku portal, umożliwiający zarabianie legalnych pieniędzy za wypełnianie ankiet. Właścicielem strony jest zarejestrowana w Niemczech firma Marketagent.com online research GmbH, zajmująca się badaniami rynku.

Informacje w pigułce o Marketagent.

marketagent ankiety

 • język strony: polski
 • udział i rejestracja w programie jest darmowa
 • warunki uczestnictwa: ukończone 14 lat
 • minimalny próg wypłaty: 200 punktów=2 Euro
 • metody wypłaty: konto PayPal lub Skrill
 • czas oczekiwania na wypłatę: do 24 godzin

Opinie, czyli plusy i minusy Marketagent

W internecie wiele jest opinii o Marketagent. Przed ponad 17 lat działalności strony, zarejestrowało się ponad milion internautów. Dzięki temu wiemy obecnie jakie są dobre, a jakie złe strony portalu.

Co dobrego piszą o Marketagent?

 • strona prowadzona jest przez solidną firmę, która gwarantuje wypłacalność i jasne zasady użytkowania portalu
 • w porównaniu do innych portali szybko można osiągnąć minimalny próg wypłaty
 • portal oferuje dobrze rozbudowany program partnerski
 • możliwość realizowania wypłaty na konto PayPal
 • bonus w postaci 150 punktów za rejestrację

Wśród najczęstszych zarzutów internauci wymieniają:

 • małą ilość ankiet w języku polskim
 • niski potencjał zarobkowy

Jak zarejestrować się na portalu Marketagent?

Kliknij tutaj i zarejestruj się w MarketAgent i zacznij zarabiać pieniądze.

Rejestracja na portalu jest bardzo prosta i wymaga dosłownie jedynie kilku minut. Na głównej stronie znajduje się zielony kafelek „Rejestracja”.

Po jego kliknięciu zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz musiał wypełnić trzy puste pola. Należy w nie wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Gdy już to zrobisz zaakceptuj warunki korzystania z serwisu oraz deklarację ochrony danych i kliknij w przycisk „Dalej”

Po zakończonym procesie rejestracji otrzymasz link aktywacyjny na adres e-mail. Gdy na niego klikniesz staniesz się pełnoprawnym użytkownikiem.

Metody zarabiania w portalu Marketagent i aktualne stawki.

Strona stawia na dwa główne filary zarabiania. Należą do nich wypełnianie płatnych ankiet oraz program partnerski. Za zrealizowane badania oraz polecone osoby będziemy otrzymywać punkty. Na początek warto zaznaczyć, że 1 punkt to 0,01 EURO.

Wypełnianie ankiet – mimo, że nie ma minimalnej ilości ankiet to użytkownicy portalu chwalą sobie szybkość z jaką osiąga się minimalny próg wypłaty (2 EURO). Za pojedynczą ankietę można otrzymać od 10 do nawet 250 punktów. Ilość badań w ciągu miesiąca nie przekracza 10 .

Program partnerski – jest to największy atut strony, gdyż zapewnia najszybsze dochody. Za jedną poleconą osobę, która założy konto otrzymasz, aż 100 punktów, czyli 1 EURO.

Rejestracja – już za sam proces rejestracji na twoje nowe konto powędruje 150 punktów (1,5 EURO).

Aktualizacja danych osobowych – raz w roku masz możliwość zyskać dodatkowe 50 punktów(0,5 EURO) za zaktualizowanie danych na profilu

Czy warto zakładać konto w Marketagent?

Zdecydowanie tak. Jest to program, który oferuje jedne z najlepszych zarobków oraz bardzo dobrze płatny program partnerski. Każdy kto zarabia na ankietach powinien założyć konto na portalu

Kliknij tutaj i zarejestruj się w MarketAgent i zacznij zarabiać pieniądze.

31 komentarzy do wpisu „Marketagent”

 1. Główną zaletą marketagent jest niski próg wypłaty, jeśli ktoś chce od razu po wypełnieniu kilku ankiet dostać pierwszą wypłatę, to warto się tutaj zarejestrować.

  Odpowiedz
 2. Marketagent to na prawdę ciekawa opcja dla ankieterów. Jeśli nie masz jeszcze tutaj konta to koniecznie załóż i wypełniaj ankiety u nich. Zapewniam że nie pożałujesz.

  Odpowiedz
 3. MarketAgent to jeden z największych serwisów z ankietami, niestety spotkałem się z opinią, że w Polsce dostajemy mniej ankiet do wypełnienia od nich, dlatego możemy nie dostrzec prawdziwego potencjału strony. Jeśli chodzi o zalety MarketAgent to na pewno duży zysk z poleconych, dlatego warto nie tylko zarejestrować się samemu, ale też zaprosić znajomych. Osobiście nie osiągnąłem jeszcze limitu do wypłaty, ale widziałem wypłaty innych.

  Odpowiedz
 4. Fajne jest to, że za samą rejestrację w MarketAgent dostałam pierwsze punkty, a wiadomo każde punkty to pieniądze. Ankiet kilka już wypełniłam i jestem zadowolona z tego że za niewiele poświęconego czasu dostałam pieniądze. To jest dużo lepsze niż siedzenie i przeglądanie internetu bez celu, bo nasza opinia ma wpływ na produkty i usługi.

  Odpowiedz
 5. Moim zdaniem Marketagent jest godny polecenia wszystkim którzy chcą zacząć zarabianie na ankietach. Nie dość że próg minimalny to tylko 2 dolary, to jeszcze za samą rejestrację dostajemy punkty, więc bardzo łatwo jest go osiągnąć. Dodatkowo Marketagent zbiera dobre opinie, ponieważ szybko wypłaca pieniądze.

  Odpowiedz
 6. Marketagent zdecydowanie odbiega od innych serwisów ankietowych, widać że nie chce nikogo naciągnąć, bo można wypłacić nawet dwa dolce. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i dlatego wypełniam dla nich ankiety.

  Odpowiedz
 7. Bardzo niski próg, ale niestety nie można zarobić kokosów z Marketagent. Szkoda, bo strona na prawdę fajna ale za mało płacą, żeby mieć dobre opinie.

  Odpowiedz
 8. Nie wiem czemu dużo osób ma tak dobre opinie o Marketagent, ale osobiście nie jestem z nich zadowolona. Nie da się realnie dużo tam zarobić, przynajmniej mi nie podsyłają zbyt dużo ankiet do wypełniania.

  Odpowiedz
  • jeśli chcesz zarobić dużo na ankietach to mocno się zawiedziesz, z ankiet się nie utrzymasz, jest to dobra opcja dla osób, które chcą sobie dorobić pare groszy (dosłownie i w przenośni).

   Odpowiedz
 9. W Marketagent za każdą poleconą osobę dostawałem 1 euro, więc nazbieralem trochę znajmoych którym się chciao zarejestrować. Bardzo szybko zebrała mi się niezła sumka. Fajny ten portal

  Odpowiedz
 10. Zdecydowanie warto zacząć zarabiać z Marketagent bo nie tylko na ankietach można się dorobić, ale według mojego doświadczenia przedewszystkim na polecaniu znajomym. Wystarczy kilkunastu znajomych i już mamy fajną sumkę.

  Odpowiedz
 11. Polecam tą stronę z ankietami, można zaprosić znajomych i zarobić dzięki temu dodatkowe pieniądze, oprócz ankiet. Na prawde warto zarejestrować się w Marketagent.

  Odpowiedz
 12. Niestety nie dość że mało ankiet, to jak już się pojawiają, to Marketagent przerywa je w dowolnym momencie wysyłając informacje że nie spełniam wymogów do wpełnienia ankiety, a przecież sami mi ją wysłali.

  Odpowiedz
 13. Niestety nie dość że mało ankiet, to jak już się pojawiają, to Marketagent przerywa je w dowolnym momencie wysyłając informacje że nie spełniam wymogów do wpełnienia ankiety, a przecież sami mi ją wysłali.

  Odpowiedz
 14. Rejestrując się na Marketagent miałem większe oczekiwania szczególnie, że mają bardzo korzystny system polecenia przyjaciołom i za ich rejestracje dostajemy dodatkową kwotę. Niestety, ale zebranie minimum wypłaty granicz z cudem.

  Odpowiedz
   • Wszystko zależy od tego jakiej grupy docelowej dotyczy ankieta. To że teraz masz mniej ankiet niż inni, to nie znaczy że zawsze tak będzie. Tak wgl skąd wiesz że masz mniej?

    Odpowiedz
 15. Dostawałem na maila ankiety, które po wypełnianiu w pewnym momencie się urywały, ja rozumiem, że do jednej czy dwóch można by się nie załapać, ale ta firma nie pozwala dokończyć choćby jednej ankiety. To chyba nie jest normalne?

  Odpowiedz
 16. Nie wiem czy ktoś jeszcze wchodzi na Marketagent, ale jak próbowałem coś ostatnio tam wypełnić, bo zarejestrowałem się już dawno temu, to nie mają żadnych ankiet. U Was to samo?

  Odpowiedz
 17. Za pierwszym razem gdy miałam taką samą sytuację, że nie było żadnych ankiet to zrozumiałe, wszędzie tak jest, za drugim też, ale to się powtarza w kółko..

  Odpowiedz
 18. Polecam założyć konto na Marketagent wszystkim którzy jeszcze nie mają, a są zainteresowani wypełnianiem ankiet. Co jak co, ale chciałbym aby każda firma do wypełniania ankiet działała tak jak Marketagent. Rejestracja jest łatwa i szybka, a jeśli się komuś nie spodoba może w każdym momencie zrezygnować z wypełniania ankiety.

  Odpowiedz
 19. Nie przeszkadza mi, że na Marketagent można wypłacać tylko na paypal, bo przecież paypal możemy podłączyć do naszego konta i płacić za coś w internecie, a nawet wypłacać na nasze konto bankowe.

  Odpowiedz
 20. A co to za nowości, przecież to nawet lepiej, że możemy wypłacić tylko na paypal. Takie firmy nie bawią się w zwykłe przelewy, a paypal nie pobiera żadnych prowizji i dostajemy dokładnie tyle ile wypłacamy z Marketagent.

  Odpowiedz
 21. Racja, ale dla kogoś kto nie ma konta paypal i wolałby dostać pieniądze na konto byłoby to atrakcyjne. Mi to nie potrzebne, bo ja mam paypala i korzystam z niego robiąc zakupy za granicą.

  Odpowiedz
 22. Lubię wypełniać ankiety na marketagent. Wypłaciłem kilka złotych za poświęcenie kilku chwil na klikaniu w odpowiedzi, chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jakie to proste 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz