Marketagent

Marketagent to jeden z najlepiej rozbudowanych portali do wypełniania płatnych ankiet. Firma istnieje na rynku od ponad 17 lat. Jest to jeden z najstarszych tego typu serwisów w internecie. Na stronie firmowej, możemy znaleźć aktualny stan zarejestrowanych użytkowników oraz stan wypłat od stycznia 2018 roku. Strona Marketagent dostępna jest w ponad 70 wersjach językowych, natomiast ograniczenie wiekowe to zaledwie 14 lat.

Platforma stosuje punktowy system wynagradzania. Każde 100 punktów odpowiada wartości 1 euro. Za rejestrację w panelu otrzymujemy 160 punktów na start. Ankiety zaliczane są w różnych odstępach czasowych od kilkunastu minut do nawet kilku dni. Program jest wypłacalny i do tej pory zrealizował wypłat na kwotę blisko 2 milionów euro.

Za wypełnienie ankiety otrzymujemy od 0,5 do 2,5 euro.

marketagent

Opinie o Marketagent

Zdaniem użytkowników Marketagent to solidna i wiarygodna firma. Użytkownicy cenią sobie niski próg wypłat, ponieważ już od 2 euro możemy zlecić wypłatę np. na konto PayPal. Dodatkowym atutem jest to, że za wypełnienie ankiety przez osobę poleconą możemy otrzymać 300 pkt czyli równowartość 3 euro.

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz