Myiyo

Platforma do zarabiania na ankietach Myiyo została utworzona przez Międzynarodowy Instytut Badań mo’web research. Jest to jedna z największych na świecie platform do zarabiania na płatnych ankietach. Realizuje zlecenia dla światowych marek. Średni zarobek przy wypełnianiu ankiet Myiyo to ok. 4 zł za 15 min pracy. Wypłat możemy dokonywać za pośrednictwem konta PayPal.

Firma istnieje od ponad 10 lat i jest wypłacalna. Siedziba firmy znajduje się natomiast w Niemczech. Wysokość wynagrodzenia za wypełnianie ankiet jest zależna od rodzaju i czasu trwania ankiety.

Opinie o Myiyo

Za rejestrację w serwisie Myiyo otrzymujemy bonus 600 pkt. Wypłata środków następuje po uzyskaniu 10.000 pkt o równowartości 40 euro. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać za rejestrację to 10 euro. Według użytkowników na plus zasługuje fakt, iż jest to nie tylko platforma do zarabiania na płatnych ankietach, ale również serwis społecznościowy.

Myiyo umożliwia swoim użytkownikom dodawanie własnych treści, uzupełnianie profilu, dzielenie się z innymi np. muzyką oraz zawieranie nowych znajomości. Zdaniem niektórych osób ilość ankiet, może nie być w pełni zadowalająca dlatego polecamy zarejestrowanie się w kilku różnych serwisach jednocześnie.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz