Myiyo

Platforma do zarabiania na ankietach Myiyo została utworzona przez Międzynarodowy Instytut Badań mo’web research. Jest to jedna z największych na świecie platform do zarabiania na płatnych ankietach. Realizuje zlecenia dla światowych marek. Średni zarobek przy wypełnianiu ankiet Myiyo to ok. 4 zł za 15 min pracy. Wypłat możemy dokonywać za pośrednictwem konta PayPal.

Firma istnieje od ponad 10 lat i jest wypłacalna. Siedziba firmy znajduje się natomiast w Niemczech. Wysokość wynagrodzenia za wypełnianie ankiet jest zależna od rodzaju i czasu trwania ankiety.

Opinie o Myiyo

Za rejestrację w serwisie Myiyo otrzymujemy bonus 600 pkt. Wypłata środków następuje po uzyskaniu 10.000 pkt o równowartości 40 euro. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać za rejestrację to 10 euro. Według użytkowników na plus zasługuje fakt, iż jest to nie tylko platforma do zarabiania na płatnych ankietach, ale również serwis społecznościowy.

Myiyo umożliwia swoim użytkownikom dodawanie własnych treści, uzupełnianie profilu, dzielenie się z innymi np. muzyką oraz zawieranie nowych znajomości. Zdaniem niektórych osób ilość ankiet, może nie być w pełni zadowalająca dlatego polecamy zarejestrowanie się w kilku różnych serwisach jednocześnie.

Oceń ten artykuł

19 komentarzy do wpisu „Myiyo

 1. Mało znany serwis do wypełniania ankiet, ale mi się podoba. Wypełniłem już kilkanaście ankiet i już niedługo będę mógł wypłacić pierwsze pieniądze.

 2. Bardzo ciekawie można tutaj spędzić czas. Na myiyo nie dość że można wypełniać ankiety i zarabiać to można rozmawiać z innymi i dzielić się różnymi rzeczami. Polecam jeśli ktoś szuka fajnego zajęcia w czasie wolnym.

 3. Serwis Myiyo wydaje się bardzo fajny na pierwszy rzut oka, zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zarejestrowałam się sama. I tak od dwóch miesięcy jestem zarejestrowana, w ciągu tego czasu zarobiłam niecałe 5zł. Otrzymałam do wypełnienia 6 ankiet z czego w większości mnie odrzucono, dlatego moja opinia o Myiyo nie jest zbyt dobra.

 4. Osobiście nie wiem skąd te negatywne opinie o Myiyo. Na prawdę można z nimi zarobić, wystarczy niewiele zrobić, wystarczy zarejestrować się i za samo to dostajesz 100 punktów, za wypełnienie formularza dostajesz kolejne 500 punktów. W łatwy sposób można uzbierać z Myiyo dużą liczbę punktów i wymienić ją na fajną sumkę. Na prawdę warto spróbować.

 5. Niestety ale nie mam zbyt dobrej opinii o Myiyo, ponieważ kombinują na każdym kroku. Czasami zdarza się, że wypełniam ankietę i przerywa w połowie pod pretekstem niezgodności z szukana grupa docelowa, ale przecież już dane zebrali więc tak na prawdę ankietę się wypełnilo a oni nie płacą za to. Szkoda czasu na Myiyo.

 6. Lubię Myiyo za stronę internetową, mają bardzo ładny design. Zaglądam tam co jakiś czas, ale nie wypełniam jakoś dużo ankiet, bo nie mam na to czasu. Lubię wyrażać swoją opinie na różne tematy, dlatego czasem zaglądam na Myiyo.

 7. Firma nie jest wypłacalna! Uważajcie na Myiyo. Nie jetem pierwszą osob, która się nadziała na ich sztuczki. Nie dostałem pieniędzy.

 8. Jeśli chodzi o duży zarobek na godzinę, to zdecydowanie poleciłbym Myiyo. Odbiegają standardami od innych stron z ankietami. Za jedną ankietę potrafią zapłacić kilkanaście złotych, a wcale nie trzeba jakoś dużo czasu poświęcić.

 9. oj neisetety trzeba uwazac na Myiyo bo moze i duzo ankiet oferuja, ale czesto zdarza mi sie tak, ze wypelniam ankiete, wydaje mi sie ze juz blisko konca, a tu mi wyskakuje wiadomosc ze nie jestem odpowiednia osoba do wypelnienia tej ankiety

 10. To że można oprócz wypełniania ankiet gadać z innymi użytkownikami to wielki plus Myiyo, nie poprawia to jednak opinii na temat zarobków w tym serwisie.

 11. niestety, ale Myiyo słabo się ma, może spróbuj innych firm z ankietami a wszystko zależy od tego jak się wypełni formularz rejstracyjny

 12. Zarejestrowałem się w kilku portalach i przez to czasem w jednym, czasem w innym pojawiają się ankiety. To chyba najlepszy sposób.

 13. Na internecie można zarobić nawet kilkaset złotych w kilka dni, wszystko zależy od tego na jakich ludzi trafisz wokół siebie. Polecam!

 14. Wam też nie przychodził link do aktywacji na maila? Nie wiem jak się z tym uporać bo chciałem się zarejestrować na Myiyo i nie da się.

 15. Ankiety są zdecydowanie lepsze niż gry, a dzięki nim można też sobie dorobić. Można też polecić znajomym i za każdego poleconego dostać pieniądze.

Dodaj komentarz