Neobux

Coraz więcej osób szuka sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy pracując zdalnie w domu przed ekranem laptopa. Możliwości na to jest bardzo dużo. Jednym z nich są portale typu PTC/BUX, oferujące możliwość zarabiania na klikaniu reklam. Nie jest łatwo znaleźć dobry program tego typu, gdyż w sieci, powstało wiele stron niewypłacających pieniędzy. Dobrym i sprawdzonym programem typu PTC jest zagraniczny portal NeoBux.

Podstawowe informacje o NeoBux.

Jak już zostało powiedziane jest to portal typu PTC/BUX istniejący już od 2008 roku. Właścicielem strony jest portugalska firma NeoDev. Lda. z siedzibą w Porto. Jest to legalnie działające przedsiębiorstwo.

Najważniejsze informacje o portalu NeoBux.

 • oficjalna strona: www.neobux.com
 • język portalu: do wyboru, angielski, portugalski, hiszpański, grecki, niemiecki, francuski, szwedzki, finlandzki, maltański (brak języka polskiego)
 • rejestracja i korzystanie z programu jest kompletnie darmowe
 • zarejestrować może się każda osoba z dowolnego kraju na świecie
 • ilość użytkowników: brak danych na oficjalnej stronie, jednak nieoficjalnie szacuje się że z serwisu może korzystać kilka milionów ludzi z całego świata
 • każda osoba może posiadać tylko jedno kontro – wszelkie próby stworzenia więcej kont grożą blokadą i utraceniem możliwości zarabiania
 • zarabianie w programie: oglądanie płatnych reklam, wypełnianie ankiet, polecanie nowych użytkowników, wypożyczanie RR, gry online
 • serwis oferuje dla każdego użytkownika codziennie loterie AdPrize z ciekawymi nagrodami
 • minimalna kwota wypłaty: pierwsza wypłata 2$, druga wypłata 3$, trzecia 4$…gdy stawka osiągnie próg 10$ utrzymuje się już on na stałe
 • sposób wypłacania pieniędzy: na konta Neteller lub Skrill
 • zlecenie wypłaty realizowane jest w trybie natychmiastowym: już po paru minutach pieniądze trafiają na twoje konto
 • wypłacalność programu: bardzo dobra; potwierdzona licznymi dowodami wypłat dostępnymi na forach internetowych

Metody zarabiania w programie.

Przechodzimy do najistotniejszej kwestii, która interesuje każdego kto chce zarabiać zdalnie przez internet. Każdy zarejestrowany uczestnik ma możliwość zarabiania poprzez:

 • klikanie płatnych reklam (View Advertisements)
 • wykonanie niewielkich zleceń (Mini Jobs)
 • wypełnianie płatnych ankiet (Surveys)
 • granie w gry online (Games)
 • polecanie znajomym portalu
 • wynajem osób poleconych (Rented Referrals)
 • loterie (AdPrize)
 • realizacje płatnych ofert (Offers)

Jaką opinią cieszy się NeoBux?

Nie jest przesadą stwierdzenie, że jest to jeden z najbardziej popularnych, solidnych i cieszących się dobrą opinią portal tego typu. Skupia on miliony ludzi z całego świata. Szacuje się, że na portalu użytkownicy w sumie zarobili już parę milionów dolarów. Są to ogromne sumy, jednak kiedy weźmiemy pod uwagę skale działania portalu i jego reputację, ta kwota przestaje dziwić.

Bardzo dużym plusem NeoBux, wymienianym przez wielu internautów, zwłaszcza w Polsce są opłacalne stawki za wykonywanie zadań. Portugalski portal oferuje

Wady i zalety NeoBux, czyli czy warto?

 1. Do największych niewątpliwe plusów należy solidność i ugruntowana pozycja w portalu, istniejącego już ponad 10 lat. Biorąc pod uwagę, że większość portali tego typu kończy działalność po paru larach, NeoBux daje poczucie stabilności i gwarancję długoterminowej współpracy.
 2. Liczne przykłady potwierdzają wypłacalność serwisu
 3. Błyskawiczne wypłaty zarobionych pieniędzy
 4. Wiele opcji zarabiania
 5. Bezpłatna rejestracja i użytkowanie portalu
 6. Korzystny program partnerski – możliwość zarabiania na polecaniu znajomych
 7. Niski próg pierwszej wypłaty
 8. Forum, dostępne dla każdego użytkownika – ciekawostką jest że istnieje sekcja w języku polskim
 9. Możliwość wypełniania ankiet w języku polskim
 10. Brak języka polskiego na oficjalnej stronie
 11. Możliwość założenia jedynie jednego konta
 12. Niski potencjał zarobkowy bez poleconych znajomych
 13. Wysoka cena konta Premium – wynosi ona aż 90$
 14. Nieopłacalna forma wypożyczania poleconych użytkowników (RR)

Rejestracja krok po kroku

Aby stać się pełnoprawnym użytkownikiem należy kliknąć w zakładkę „Register” w prawym górnym rogu strony.

Zostaniemy przeniesieni na stronę, gdzie należy wypełnić puste pola, po kolei: nazwa użytkownika, hasło+powtórzenie hasła, nasz email, nazwa użytkownika, który nas polecił (nieobowiązkowe), rok urodzenia. W ostatnim polu należy przepisać kod z obrazka. Po akceptacji regulaminu portalu i zgodzie na przetwarzanie danych klikamy w „continue

Na skrzynkę mailową trafi wiadomość z kodem rejestracyjnym oraz linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego i wpisaniu kodu możemy zacząć zarabiać.

Jak zarabiać w NeoBux?

Jak już zostało wymienione wcześniej metod zarabiania jest dużo i każda tak naprawdę przyniesie nam dodatkowy dochód.

Do najbardziej polecanych należy program partnerski, w którym za każdego poleconego użytkownika będziemy dostawać procent od ilości reklam obejrzanych przez niego. Polecony użytkownik nie traci oczywiście części swoich zarobków. Jest to dodatkowa kwota wypłacana przez serwis.

Dziennie dostępnych jest około 25 reklam. Każda z nich płatna jest najmniej 0,001$, co zapewnia minimum 0,025 $ dziennie. Nie należy jednak zapominać, że możliwości zarobkowania jest o wiele więcej.

NeoBux czy warto?

Jak każdy portal tego typu, NeoBux nie opłaci nam rachunków i nie wyżywi nas przez miesiąc, jednak jest to moim zdaniem jeden z nielicznych portali, który jest wart uwagi. Dzięki niemu mamy możliwość przez cały rok zarobić na fajny wyjazd na wakacje lub na przykład opłacić karnet na siłownię lub basen. Warto zatem zarejestrować się w serwisie i przekonać na własnej skórze ile można zarobić.

4 komentarze do wpisu „Neobux”

 1. Kiedyś bawiłem się w buxy, ale nie słyszałem o neobux, dopiero teraz trafiłem na tą stronkę. Wydaje się być fajna, kasa na moim koncie rośnie.

  Odpowiedz
 2. Jest to program typu Pay to click, więc za każdą reklamę jaką klkniemy dostajemy niedużą stawkę. Jeśli ktoś nei jest obeznany jak zarabiać przez internet, to jest to świetny sposób na początku, polecam!

  Odpowiedz
 3. Pierwsza wypłata dość prosta do osiągnięcia. Wiadomo, że im więcej osób polecimy, tym szybciej będą na nas zarabiać, ale samemu też się da.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz