Ojooo

W internecie można znaleźć wiele portali, które umożliwiają zarabianie na klikaniu w reklamy (tzw. portal typu PTC/Bux). W wielu przypadkach strony takie istnieją najwyżej kilka lat, najczęściej z powodu utraty płynności finansowej. Z biegiem czasu słuch o takich portalach zanika i pojawiają się nowe programy. Inaczej jednak wyglądała historia Ojooo. Portal ten mimo utraty płynności finansowej i niewypłacalności został nie tylko ponownie uruchomiony, ale i wypłacił wszelkie zaległe sumy wszystkim użytkownikom. Warto więc się przyjrzeć temu programowi nieco bliżej.

Podstawowe informacje o Ojooo

Jest to portal internetowy typu PTC/Bux, który umożliwia zarabianie zdalne przez internet, m.in. dzięki klikaniu w reklamy, program partnerski i realizowaniu prostych zleceń.

Właścicielem strony jest firma Ojooo Inc, zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo w Europie można znaleźć siedzibę firmy m.in. w Niemczech (Hamburg) i na Cyprze (Nikosia).Warto podkreślić, że jest to legalna spółka, oferująca jak najbardziej legalny zarobek. Więcej danych firmy dostępnych jest na oficjalnej stronie serwisu.

Ojooo w pigułce

 • Strona powstała w 2013 i została ponownie aktywowana w roku 2017
 • oficjalny adres strony to: https://wad.ojooo.com
 • rejestracja i członkostwo jest w pełni darmowe i dostępne dla każdego użytkownika powyżej 18 roku życia, niezależnie od narodowości i kraju zamieszkania
 • strona przetłumaczona jest w całości na język polski
 • minimalny próg pierwszej wypłaty to 2$ (minimum 100 kliknięć w reklamy), każda kolejna wypłata następuje od 6$
 • wypłata wynagrodzenia następuje w postaci kryptowalut – Etherum lub BitCoin
 • czas oczekiwania na wypłatę do 30 dni
 • po ponownej aktywacji serwis jest w całości wypłacalny
 • obecnie portal skupia około 23,5 miliona użytkowników z całego świata
 • strona oferuje aplikację przez którą można oglądać reklamy

Zarabianie w Ojooo

Program Ojooo oferuje kilka opcji zarabiania. Im więcej użytkownik włoży wysiłku i czasu w realizację określonych zadać, tym większe pieniądze będzie mógł zarobić.

W Ojooo można zarabiać na:

 • klikaniu w reklamy – za jedno kliknięcie można zarobić do 0,04$
 • oglądaniu reklam wideo – średnio 0,02$ za reklamę
 • udostępnianiu filmów reklamowych (Share) na portalach społecznościowych
 • wymianie ruchu, tzw. Auto Surf – polega to na zbieraniu minut, które będziemy mogli przeznaczyć na reklamę własnego produktu
 • wykonywaniu zadań od firm zewnętrznych – oferty, ankiety itd.
 • udziałach w loteriach
 • programie partnerskim – poleceni przez ciebie użytkownicy będą przynosić Tobie dochód

Ojooo oferuje również możliwość inwestowania m.in. w kryptowaluty i tokeny. Można także wykupić poleconych użytkowników, którzy będą pracować na Ciebie. Obie jednak opcje wzbudzają sporo kontrowersji z powodu wcześniejszych problemów serwisu, dlatego mini trochę czasu zanim użytkownicy przekonają się o stabilności serwisu i zaczną w niego inwestować.

Co piszą o Ojooo?

Po ostrej fali krytyki, jaka wylała się po upadku serwisu, w internecie pojawia się coraz więcej pozytywnych informacji polecających ten program. Gdy firma, posiadająca Ojooo miała problemy z płynnością finansową, bardzo wielu użytkowników nie otrzymywało zapłaty przez pół roku. Spowodowało to masowe rezygnacje i wyrejestrowywanie się z programu. Przez to osoby te nie otrzymały zapłaty, pomimo że po ponownej aktywacji w 2017 roku firma wypłaciła wszystkie zaległości.

Obecnie strona przeżywa bardzo dobre chwile i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W internecie bardzo często można znaleźć opinie, że jest to obecnie jeden z najlepszych serwisów typu Bux, dostępnym w sieci.

Czy Ojooo ma jakieś wady?

Zanim przejdę do wymienienia minusów serwisu chciałbym, zawrzeć wszystkie pozytywne cechy serwisu w jednym miejscu. Do niewątpliwych plusów Ojooo należą:

 • brak opłat za rejestrację i użytkowanie serwisu
 • dostępny język polski
 • niski próg wypłaty wynagrodzenia i od 2017 roku pełna wypłacalność
 • ciekawy i rozbudowany program partnerski
 • dostępna aplikacja na telefon ułatwiająca zarabianie
 • dostępne podpięte Forum do strony głównej

Jednak jak w każdym portalu tego typu są rzeczy, które mogłyby ulec poprawie. Należą do nich:

 • bardzo długo trwające zarabianie – bez zaangażowania się w program partnerski osiągane zarobki są na niewielkim poziomie
 • możliwość rejestracji tylko pełnoletnich użytkowników
 • zła sława serwisu, co zniechęca do inwestowania
 • nieduże stawki za reklamy

Rejestracja w portalu Ojooo

Aby rozpocząć proces rejestracji kliknij na zieloną zakładkę w prawym górnym rogu strony „Zarejestruj się”.

Zostaniesz przekierowany do podstrony, gdzie należy wypełnić wszystkie puste pola. Po akceptacji regulaminu i potwierdzeniu, że nie jesteś robotem musisz kliknąć na zakładkę „Zapisz się”.

Po kliknięciu w otrzymany w wiadomości email link aktywacyjny stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem.

Istnieje również możliwość rejestracji przez konta na Facebook’u.

Zarobki w Ojooo, czyli ile można wyciągnąć z serwisu

Zarobki z klikania w reklamy i wypełnianiu ankiet są bardzo zbliżone do innych serwisów tego typu. Jednak bardzo fajną opcją w tym przypadku jest dostępność aplikacji na telefon. Możesz więc zarabiać czekając w kolejce do kasy lub jadąc autobusem.

Największe korzyści finansowe zapewnia jednak rozbudowany program partnerski. Możesz otrzymać pieniądze nie tylko za polecanie użytkowników, ale też prowizję ze sprzedaży reklam (30%). Dodatkowo im więcej doładować w aplikacji zostanie wykonanych dzięki tobie tym prowizja dla twojego portfela będzie większa.

Czy warto rejestrować się w Ojooo?

Zdecydowanie tak. Pomimo wcześniejszych problemów z płynnością finansową serwis rozwija się bardzo szybko. Oferuje dodatkowo nowatorskie rozwiązania, niedostępne na innych portalach, co dodatkowo zwiększa szanse na podniesienie zarobków.

Portal oferuje bezpłatną rejestrację i darmowe użytkowanie, z którego możesz w każdej chwili zrezygnować. Warto więc przekonać się samemu o korzyściach jakie oferuje ten program.

8 komentarzy do wpisu „Ojooo”

 1. Mam konto na Ojooo, nie ma tam wielu możliwości do zarobku codziennie, dlatego wchodzę raz na jakiś czas, aż w końcu dobije do minimum i wypłace pierwsze pieniądze. Klikanie w reklamy jest bardzo proste, więc każdy da radę 🙂

 2. Ciekawa strona na której można zarabiać za wypełnianie ankiet. Łatwe na początek, dla kogoś kto szuka zajęcia przez internet.

 3. Ciekawy sposób, tutaj nie wypełniamy ankiet, tylko klikamy w płatne linki. Dużo szybciej się to robi niż ankiety, ale zarobki też są mniejsze.

 4. Kolejna firma, która oferuje pierwszą opłatę z obniżonym progiem, to mi się podoba. Łatwo jest wypłacić pierwsze pieniądze i przekonać się czy warto dalej działać na danej stronie.

  • Tak, ja się zarejestrowałem i nie żałuję. Na ojooo można serio zarobić, mam o nich dobrą opinie i polecam tą firmę. Warto też spojrzeć na program partnerski który oferują, można na nim dużo zyskać.

Dodaj komentarz