Opinie.pl

Platforma do wypełniania ankiet Opinie.pl istnieje na rynku od 2009 roku. Jest to jedna z czołowych platform do wypełniania ankiet w internecie w języku polskim. Platforma należy do firmy IQS Sp. z.o.o. Aby zarejestrować się w serwisie należy mieć ukończone 15 lat. Jedną z najciekawszych możliwości zarabiania na portalu Opinie.pl jest rywalizacja punktowa i wygrywanie nagród rzeczowych.

Możemy zaprosić do rywalizacji swoich znajomych i rodzinę, a za każdą osobę otrzymujemy +20% wartości jego punktów. Pierwsze punkty otrzymujemy już za wypełnienie swojego profilu – 200 pkt. Zgromadzone środki, możemy wymienić na doładowanie do telefonu, gotówkę lub przeznaczyć na cele charytatywne.

Uzbieraną kwotę, możemy wypłacić albo na konto bankowe albo na konto PayPal. Kwota minimalna do wypłaty to 50 zł. Wypłatę otrzymujemy zawsze do 15 dnia każdego miesiąca. Za wypełnianie ankiet na Opinie.pl, możemy uzyskać od 0,8 zł do 4 zł od jednej ankiety.

Zaproszenia do ankiety otrzymujemy na podany adres mailowy lub są dostępne bezpośrednio z panelu ankietera. Średnia ilość ankiet w ciągu miesiąca to 7. Jednak w porównaniu do innych paneli ankietowych użytkownicy otrzymują ich stosunkowo dużo.

opinie.pl

Opinie o Opinie.pl

Według użytkowników portalu Opinie.pl serwis jest niezwykle atrakcyjny pod względem zapraszania swoich znajomych do tzw. grywalizacji. Panel użytowkonika jest przejrzysty, a na stronie portalu, możemy uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące funkcjonowania platformy.

To co wyróżnia platformę Opinie.pl to zdecydowanie większa ilość ankiet w stosunku do pozostałych platform. Portal Opinie.pl umożliwia również wypełnianie ankiet za pomocą aplikacji mobilnej. Firma jest wypłacalna, a w internecie możemy znaleźć wiele dowodów wypłat z tej platformy.

Częstotliwość otrzymywania ankiet od Opinie.pl uzależniona jest jednak uzależniona od naszych uwarunkowań społeczno-demograficznych. Zdarza się, że niektóre osoby otrzymują ankiety co drugi dzień. Natomiast inne trochę rzadziej.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz