Opinie.pl

Platforma do wypełniania ankiet Opinie.pl istnieje na rynku od 2009 roku. Jest to jedna z czołowych platform do wypełniania ankiet w internecie w języku polskim. Platforma należy do firmy IQS Sp. z.o.o. Aby zarejestrować się w serwisie należy mieć ukończone 15 lat. Jedną z najciekawszych możliwości zarabiania na portalu Opinie.pl jest rywalizacja punktowa i wygrywanie nagród rzeczowych.

Możemy zaprosić do rywalizacji swoich znajomych i rodzinę, a za każdą osobę otrzymujemy +20% wartości jego punktów. Pierwsze punkty otrzymujemy już za wypełnienie swojego profilu – 200 pkt. Zgromadzone środki, możemy wymienić na doładowanie do telefonu, gotówkę lub przeznaczyć na cele charytatywne.

Uzbieraną kwotę, możemy wypłacić albo na konto bankowe albo na konto PayPal. Kwota minimalna do wypłaty to 50 zł. Wypłatę otrzymujemy zawsze do 15 dnia każdego miesiąca. Za wypełnianie ankiet na Opinie.pl, możemy uzyskać od 0,8 zł do 4 zł od jednej ankiety.

Zaproszenia do ankiety otrzymujemy na podany adres mailowy lub są dostępne bezpośrednio z panelu ankietera. Średnia ilość ankiet w ciągu miesiąca to 7. Jednak w porównaniu do innych paneli ankietowych użytkownicy otrzymują ich stosunkowo dużo.

opinie.pl

Opinie o Opinie.pl

Według użytkowników portalu Opinie.pl serwis jest niezwykle atrakcyjny pod względem zapraszania swoich znajomych do tzw. grywalizacji. Panel użytowkonika jest przejrzysty, a na stronie portalu, możemy uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące funkcjonowania platformy.

To co wyróżnia platformę Opinie.pl to zdecydowanie większa ilość ankiet w stosunku do pozostałych platform. Portal Opinie.pl umożliwia również wypełnianie ankiet za pomocą aplikacji mobilnej. Firma jest wypłacalna, a w internecie możemy znaleźć wiele dowodów wypłat z tej platformy.

Częstotliwość otrzymywania ankiet od Opinie.pl uzależniona jest jednak uzależniona od naszych uwarunkowań społeczno-demograficznych. Zdarza się, że niektóre osoby otrzymują ankiety co drugi dzień. Natomiast inne trochę rzadziej.

35 komentarzy do wpisu „Opinie.pl”

 1. Dla mnie największą zaletą opinie.pl jest aplikacja mobilna. Dzięki temu mogłem wypełniać ankiety kiedy miałem czas, wygodnie z telefonu. Polecam wszystkim mobilnym 🙂

  Odpowiedz
 2. Chciałem trochę dorobić na ankietach dlatego założyłem konto. Ankiety dość szybkie, dlatego na jednej ankiecie można niewiele zarobić. Pod tym względem są lepsze serwisy, które oferują wyższe stawki za jedną ankietę.

  Odpowiedz
 3. Wypełniałam ankiety na telefonie przez aplikację, fajna sprawa. Co prawda ankiety nie pojawiają się zbyt często, ale jestem zadowolona.

  Odpowiedz
 4. Niestety opinie.pl nie mogą zbytnio konkurować z większymi serwisami ankietowymi jeśli chodzi o kwotę za wypełnienie pojedynczej ankiety, ale za to mają bardzo dobry system wypełniania ankiet. Wszystko jest bardzo klarownie opisane, więc użytkownicy serwisu nie muszę się zastanawiać co gdzie i jak, jest to wielki plus opinie.pl

  Odpowiedz
 5. Moim zdaniem samemu jest dość ciężko w krótkim czasie zdobyć minimum do wypłaty, czyli 50zł z samego wypełniania ankiet, ale za to opinie.pl mają program partnerski, dzięki czemu polecając ich stronę mamy dodatkowe profity. Sam zaprosiłem kilku znajomych i od każdej zarobionej przez nich kwoty na ankietach dostaję 20%, bardzo fajny profit, szczególnie gdy zbuduje się bardzo dużą siatkę znajomych.

  Odpowiedz
 6. Niekoniecznie trudno jest zebrać minimum z samych ankiet, to zależy ile czasu na to się poświęci. Mi udało się wypłacić 56 zł z opinie.pl i jestem zadowolony z tej strony. Nie dość że zarabiam na tym, to jeszcze mogę wyrazić swoją opinie na różne tematy.

  Odpowiedz
 7. Bardzo fajna aplikacja do ankiet! Jak mam chwile to klikam i dorabiam sobie na opinie.pl dzięki czemu nie marnuje czasu na inne rzeczy. To dzięki aplikacji mają mój szacunek.

  Odpowiedz
 8. No jak dla nie to nic więcej nie trzeba szukać, najlepszy sposób na zabicie czasu w nudnej podróży czy innych sytuacjach, jestem na prawdę bardzo zadowolony z tej aplikacji. Mogę się o Opinie.pl wypowiadać w samych superlatywach.

  Odpowiedz
 9. Moja opinia na temat opinie.pl jest bardzo dobra, według mnie ta strona ankietowa wyprzedza konkurencje jeśli chodzi o jakość usług. Nie dość że oprócz zwykłej strony internetowej mają swoją aplikacje, to jeszcze dobrze działający system partnerski. Polecam wszystkim!

  Odpowiedz
 10. Opinie.pl opinie na telefonie to na prawde wygodna aplikacja. Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem, ale ktoś tutaj dużo zarabia dzięki polecaniu znajomym? Czy pomyliłem z inną firmą?

  Odpowiedz
 11. Aplikacja od opinie.pl jest okej, ale to nie zmienia faktu, że nie da się sensownie na tym serwisie zarobić. Mają strasznie mało ankiet, jak w przeciągu kilku miesięcy nie jest w stanie dobić do minimum, to nie warto się nawet w to bawić.

  Odpowiedz
 12. Wypełniłem kilka ankiet i 3 z nich zostały zaliczone. Trzeba rzetelnie wypełniać, nie można klikać losowych pól, bo ankieta nie zostanie zaliczona.

  Odpowiedz
 13. Na Opinie.pl mam już konto ponad rok i wczoraj wypłaciłem pierwsze pieniądze. Fakt, że trzeba trochę tych ankiet wypełnić, bo nie wysyłają zbyt często, ale przynajmniej są dowody wypłaty.

  Odpowiedz
 14. To jest bardzo proste, na wypełnianiu ankiet można dostać nawet 200-300zł, jak ktoś opowiada takie bajki to mi się śmiać chce. Gdyby tak było to ludzie by tylko ankiety pisali zamiast to roboty chodzić.

  Odpowiedz
 15. Przyznaje, że jak się postara i zrobi dobrą reklamę programu partnerskiego, to można nieźle zarobić. Wystarczy dobrze to sprzedać i dużo ludzi się zarejestruje z naszego polecenia.

  Odpowiedz
 16. Nie zgadzam się, że łatwo można zarobić z Opinie.pl Ludzie na internecie piszą jakie to proste, wystarczy wypełniać ankiety i zaprosić przyjaciół lub innych, a tak naprawdę to uzbieranie minimum jest trudne. Komuś się już udało?

  Odpowiedz
  • Oczywiście, że się udało, nie jest to trudne, ale może nie dla każdego jest to interesujący sposób na zarabianie.

   Odpowiedz
 17. Jak ktoś serio mysli że przez internet można zarobić grube miliony nie wychodząc z domu przez kilka minut dziennie. To nie tak, po prostu trzeba się trochę napocić, żeby zarobić, ale da się, na Opinie.pl zdecydowanie się da.

  Odpowiedz
 18. No fajne te zasady punktów na start i procentu punktów od znajomego. Jeśli chodzi o zalety Opinie.pl to zdecydowanie są to najmocniejsze strony. Nie wiem jak u Was ale tych ankiet nie mam za dużo i obawiam się, że nie uzbieram minimalnej kwoty.

  Odpowiedz
 19. Oczywiście, że się udało. Na Opinie.pl można normalnie sobie dorobić i jestem tego najlepszym przykładem. Łącznie do pierwszej wypłaty zajęło mi to 3 miesiące, ale jak na małą ilość czasu jaką tam spędzałem to krótki czas.

  Odpowiedz
 20. Średnia ilość ankiet na miesiąc to 7, hmm nie za dużo. Najwidoczniej mam inne oczekiwania od tego typu serwisów, bo nawet wchodzenie raz dziennie to za dużo. Z drugiej strony, nie zawsze ma się czas na takie rzeczy i jeśli nie jest to czyjeś główne zajęcie, to zaglądanie raz na jakis czas w zupełności wystarczy.

  Odpowiedz
  • Stawki są różne w zależności od ankiety. U mnie waha się w to w granicach od złotówki do 3. Jeszcze nie udało mi się dostać więcej za pojedyncza ankietę.

   Odpowiedz
  • Nie za dużo, zwykle jest to do 4zł maksymalnie, ale nie to jest najważniejsze w tym wszystkim. Każdy chyba chce mieć wpływ na produkt i usługi wielu firm, a wyrażając swoją opinię możemy zmienić ich jakość.

   Odpowiedz
 21. Oprócz standardowego wypełniania ankiet możemy zarabiać na poleceniu znajomych. Jest to dodatkowa opcja, ale bardziej się opłaca jak mamy dużo znajomych.

  Odpowiedz
 22. Strona opinie.pl gwarantuje, że nasze zdanie ma wpływ na jakość największych marek na świecie i w Polsce. Czy to prawda?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz