Opinion Outpost

Opinion Outopst to platforma zarządzająca przez firmę Survey Sampling International, LLC. Użytkownicy platformy otrzymują ankiety na tematy medyczne, polityczne, z zakresu elektroniki czy jedzenia. Kwalifikowalność do poszczególnych ankiet wynosi blisko 80%.

Częstotliwość wysyłania zaproszeń do wypełnienia ankiety to zwykle 2 dni. Korzystanie z tej platformy umożliwia wymianę zdobytych punków na zakupy w sklepie internetowym Amazon. Możemy również wymienić nasze punkty na gotówkę i wypłacić je za pomocą konta PayPal.

opinion outopost

 

Oceń ten artykuł

8 komentarzy do wpisu „Opinion Outpost

  1. Bardzo łatwo jest się zarejestrować na Opinion Outpost, więc nie powinno nikomu to sprawić problemu. Jak dla mnie o jeden z najlepszych sposobów na zarabianie na ankietach, możemy wyrażać swoje opinie na różne tematu i zgarniać punkty.

  2. Opinion Outpost rzeczywiście wysyła dość często ankiety, w przeciwieństwie do innych firm. Można wyrażać swoje opinie na różne tematy dość wygodnie, bo panel jest przejrzysty i nie trzeba się zastanawiać jak wypełnić ankiety.

  3. Czy tylko ja mam takie szczęście, że cały czas trafiam na ankiety polityczne w Opinion Outpost? Nie jestem jakimś fanem polityki, a o sprzetach elektronicznych chętnie bym się wypowiedział i napisał opinie na ten temat.

  4. U mnie nie jest tak źle, nie dostaje tylko ankiet o polityce tylko różne, może tak Ci się akurat trafiło, że Opinion Outpost opinie i ankiety podsyłało Ci tylko z jednego tematu.

  5. Mam 15 lat i chce się zarejestrować na Opinion Outpost, z tego co czytałam to minimalny wiek to 13 lat, a w większości takich stronek z ankietami trzeba mieć 18, czy mogę się tam zarejestrować?

  6. Myślę, że możesz się zarejestrować, nie jestem pewien czy nie będziesz potrzebować jakiejś zgody rodziców, ale do 18 już coraz bliżej 😉

  7. mam 16 lat i nie mam jeszcze karty kredytowej, nie chce też od nikogo innego pożyczać, więc jestem ciekaw, czy można jeszcze jakoś inaczej wypłacić?

  8. rozumiem, a jeśli nie mam ani karty kredytowej ani konta na paypal to czy jest jakaś szansa że wyślą mi pocztą pieniądze albo jakieś gift karty?

Dodaj komentarz