Opinion Outpost

Opinion Outopst to platforma zarządzająca przez firmę Survey Sampling International, LLC. Użytkownicy platformy otrzymują ankiety na tematy medyczne, polityczne, z zakresu elektroniki czy jedzenia. Kwalifikowalność do poszczególnych ankiet wynosi blisko 80%.

Częstotliwość wysyłania zaproszeń do wypełnienia ankiety to zwykle 2 dni. Korzystanie z tej platformy umożliwia wymianę zdobytych punków na zakupy w sklepie internetowym Amazon. Możemy również wymienić nasze punkty na gotówkę i wypłacić je za pomocą konta PayPal.

opinion outopost

 

Oceń ten artykuł

17 komentarzy do wpisu „Opinion Outpost

 1. Bardzo łatwo jest się zarejestrować na Opinion Outpost, więc nie powinno nikomu to sprawić problemu. Jak dla mnie o jeden z najlepszych sposobów na zarabianie na ankietach, możemy wyrażać swoje opinie na różne tematu i zgarniać punkty.

 2. Opinion Outpost rzeczywiście wysyła dość często ankiety, w przeciwieństwie do innych firm. Można wyrażać swoje opinie na różne tematy dość wygodnie, bo panel jest przejrzysty i nie trzeba się zastanawiać jak wypełnić ankiety.

 3. Czy tylko ja mam takie szczęście, że cały czas trafiam na ankiety polityczne w Opinion Outpost? Nie jestem jakimś fanem polityki, a o sprzetach elektronicznych chętnie bym się wypowiedział i napisał opinie na ten temat.

 4. U mnie nie jest tak źle, nie dostaje tylko ankiet o polityce tylko różne, może tak Ci się akurat trafiło, że Opinion Outpost opinie i ankiety podsyłało Ci tylko z jednego tematu.

 5. Mam 15 lat i chce się zarejestrować na Opinion Outpost, z tego co czytałam to minimalny wiek to 13 lat, a w większości takich stronek z ankietami trzeba mieć 18, czy mogę się tam zarejestrować?

 6. Myślę, że możesz się zarejestrować, nie jestem pewien czy nie będziesz potrzebować jakiejś zgody rodziców, ale do 18 już coraz bliżej 😉

 7. mam 16 lat i nie mam jeszcze karty kredytowej, nie chce też od nikogo innego pożyczać, więc jestem ciekaw, czy można jeszcze jakoś inaczej wypłacić?

 8. rozumiem, a jeśli nie mam ani karty kredytowej ani konta na paypal to czy jest jakaś szansa że wyślą mi pocztą pieniądze albo jakieś gift karty?

 9. Nie ma takiej opcji, musisz mieć konto na PayPal, ale w dzisiejszych czasach to żaden problem, założenie takiego konta zajmuję krótką chwilę, później możesz wypłacić pieniądze do kogoś znajomego kto ma konto

 10. Ja tylko wypłacałem na Paypal z Opinion Outpost, więc nie wiem jak to działa z gift card, ale myślę że to są karty takie które dostajesz tylko kod i możesz gdzieś wpisać.

 11. Właśnie się zarejestrowałem na Opinion Outpost, jak zobaczyłem wsyzstkie pozytywne opinie w sieci. Wypełniłem kilka ankiet i niestety nie udało się ich skończyć, jakiś błąd na stronie, więc nie wiem czyta strona to nie kolejna ściema. Ktoś też tak miał?

 12. Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś miał takie problemy, a kilku znajomych też się zarejestrowało na Opinion Outpost. Może spróbuj jeszcze raz?

 13. To zależy od tego ile maili i zaproszeń do ankiet się dostanie, zwykle zależy też to od tego czy pasujesz do tego jakie kryteria musi spełnić ankietowana osoba. Dla mnie to było szybko.

Dodaj komentarz