Opinion Outpost

Opinion Outopst to platforma zarządzająca przez firmę Survey Sampling International, LLC. Użytkownicy platformy otrzymują ankiety na tematy medyczne, polityczne, z zakresu elektroniki czy jedzenia. Kwalifikowalność do poszczególnych ankiet wynosi blisko 80%.

Częstotliwość wysyłania zaproszeń do wypełnienia ankiety to zwykle 2 dni. Korzystanie z tej platformy umożliwia wymianę zdobytych punków na zakupy w sklepie internetowym Amazon. Możemy również wymienić nasze punkty na gotówkę i wypłacić je za pomocą konta PayPal.

opinion outopost

 

Oceń ten artykuł

4 komentarze do wpisu „Opinion Outpost

  1. Bardzo łatwo jest się zarejestrować na Opinion Outpost, więc nie powinno nikomu to sprawić problemu. Jak dla mnie o jeden z najlepszych sposobów na zarabianie na ankietach, możemy wyrażać swoje opinie na różne tematu i zgarniać punkty.

  2. Opinion Outpost rzeczywiście wysyła dość często ankiety, w przeciwieństwie do innych firm. Można wyrażać swoje opinie na różne tematy dość wygodnie, bo panel jest przejrzysty i nie trzeba się zastanawiać jak wypełnić ankiety.

  3. Czy tylko ja mam takie szczęście, że cały czas trafiam na ankiety polityczne w Opinion Outpost? Nie jestem jakimś fanem polityki, a o sprzetach elektronicznych chętnie bym się wypowiedział i napisał opinie na ten temat.

  4. U mnie nie jest tak źle, nie dostaje tylko ankiet o polityce tylko różne, może tak Ci się akurat trafiło, że Opinion Outpost opinie i ankiety podsyłało Ci tylko z jednego tematu.

Dodaj komentarz