Qassa

Qassa to jeden z najgłośniejszych programów do zarabiania przez internet. Znany również jako MonetMilioner. Umożliwia uzyskiwanie dodatkowego dochodu poprzez wyrażanie swojej opinii w Internecie, oglądanie płatnych filmów czy ocenianiu produktów znanych marek.

Za zarejestrowanie się w programie partnerskim Qassa, otrzymujemy na start 5 zł. Zarabianie w tym programie umożliwia uzyskiwanie dochodów rzędu 50 – 100 złotych miesięcznie. Aby dokonać wypłaty w tym programie, musimy uzbierać 50 zł.

W programie Qassa funkcjonuje przelicznik punktowy. 1000 pkt to 0,05 zł. Zarabiać na programie partnerskim Qassa, możemy poprzez:

 • Czytanie maili – 500 pkt
 • Zakupy w internecie – ok. 1500 pkt
 • Wykonanie akcji (założenie konta, wzięcie pożyczki, zakup usługi) – od 100 do 500 tysięcy punktów.

Korzystanie z programu partnerskiego Qassa

Za pomocą tej platformy, możemy korzystać z porównywarki cen i kupując za pośrednictwem tego portalu otrzymać tzw. cashback. Dodatkowo dzięki Qassa, otrzymujemy liczne kupony rabatowe oraz zniżki na promocje, jednocześnie zyskując punkty za zakupy.

Aby dołączyć do programu Qassa, należy spełnić następujące warunki:

 • Mieć ukończone 18 lat
 • Zamieszkiwać na terenie Polski
 • Posiadać adres email
 • Posiadać rachunek bankowy

Istnieją trzy możliwości wypłaty środków w Qassa: Jest to wypłata za pomocą przelewu bankowego, wymiana na voucher do sklepu lub wsparcie organizacji charytatywnych.


Korzystałeś z programu lojalnościowego Qassa? Podziel się swoją opinią z innymi!

4 komentarze do wpisu „Qassa”

 1. Qassa oferuje wypełnianie ankiet i program partnerski, dzięki któremu możemy zarobić nieźle, ale musimy poświęcić na to trochę czasu. W mojej opinii nie wypłacimy pieniędzy na drugi dzień, dlatego jeśli ktoś liczy na bardzo szybki zarobek, to powinien poszukać innych serwisów.

  Odpowiedz
 2. Qassa to kolejny serwis ankietowy, na którym warto chwilę się zatrzymać i spróbować swoich sił. Można na prawdę nieźle zarobić, bo wkładając bardzo niewiele własnych umiejętności i nakładu czasowego możemy dorobić sobie.

  Odpowiedz
 3. Z Qassa opinie w internecie stają się prostsze. Korzystam z ich serwisu ankietowego od dawna i jestem bardzo zadwolony. Ankiety przychodzą dość często, jak na standardy stron z ankietami. U niektórych firm trzeba czekać i tydzień albo więcej tutaj jest ok.

  Odpowiedz
 4. Qassa to jeden z lepszych ankieterów z jakimi miałem do czynienia. Polecam założyć tam konto i spróbować swoich sił. Niestety nie osiągnąłem jeszcze minimum do wypłaty, ale widziałem wiele wypłat z tego serwisu, więc są wypłacalni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz