Reaktor Opinii

Reaktor Opinii to internetowy panel badawczy umożliwiający swoim użytkownikom zarabianie poprzez wypełnianie płatnych ankiet. Portal został założony przez Instytut Badań Pollster. Zaproszenie do wypełniania ankiet otrzymujemy na podany adres mailowy.

Uczestnictwo w programie badawczym jest całkowicie bezpłatne. Zgromadzone środki, możemy przekazywać na instytucje charytatywne takie jak np. Pajacyk. Można też wypłacać pieniądze na kontro bankowe po uzyskaniu 40 zł.

Kwota jaką możemy otrzymać za wypełnienie ankiety jest podawana przed jej wypełnieniem. W programie Reaktora Opinii zbieramy punkty, które później możemy wymienić na bony lub gotówkę. Wartość jednego punktu to 10 groszy.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet w Reaktorze Opinii

Środki zgromadzone w naszym panelu nie podlegają opodatkowaniu. Wypłacane są w formie nagrody. Za udział w jednym badaniu otrzymujemy od kilku od kilkudziesięciu punktów, czyli ok. 50 gr do kilku złotych za wypełnienie ankiety.

Aby skorzystać z możliwości zarabiania w Reaktorze Opinii, należy spełnić następujące warunki:

 • mieć ukończone 13 lat
 • posiadać adres email
 • mieszkać na terenie Polski
 • posiadać dostęp do internetu
 • posiadać rachunek bankowy

Wypłata środków zgromadzonych w Reaktorze Opinii jest możliwa po zgromadzeniu 500 punktów, czyli odpowiednika 50 złotych.


Korzystałeś z programu lojalnościowego Reaktora Opinii? Podziel się swoimi doświadczeniami!

Oceń ten artykuł

13 komentarzy do wpisu „Reaktor Opinii

 1. Tak jak w innych serwisach tego typu, dostajemy punkty które możemy wymienić na nagrody bądź pieniądze. Nie wyróżnia się niczym spośród konkurencji, dodatkowo nie ma programu lojalnościowego.

 2. A ja się nie zgodzę, bardzo mi się podoba Redaktor Opinii i zarabiam na nim już jakiś czas. Wypełniam ankiety jak mam czas i po kilku tygodniach zbiera się już niezła sumka do wypłaty.

 3. W redaktorze opini mogą wypełniać ankiety nawet uczniowie którzy mają 13 lat, to właśnie dlatego jest to tak popularne. Dla młodzieży jest to fajny sposób na dorobienie.

 4. Z Reaktor Opinii działam już jakiś czas i jestem zadowolona. Wypełnianie ankiet jest przyjemne i dość szybkie, dlatego chętnie to robię. Reaktor Opinii jest polską stroną dlatego tym bardziej chętnie z nimi współpracuję.

 5. Reaktor Opinii to najlepsze miejsce z jakim się spotkałęm, a nie jestem jeszcze pełnoleni, dlatego ciesze się że mogę z nimi sobie dorobić. Nie są to jakieś duże kwoy, ale jestem zadowolony.

 6. Czy Reaktor Opinii jest wypłacalny? Mam obawy przed podjęciem pełnego zaangażowania w wypełnianie u nich ankiety, bo nie widziałam żadnych dowodów wpłaty.

 7. Generalnie to jestem zadowolony z wypełniania u nich ankiet, ale Reaktor opinii opinie ma różne. Większość osób chwali go za to że jest polską firmą, a nie wie że zagraniczne wcale nie są gorsze. Czasem zdarza się że na innych jest więcej odrzuceń dla osób z Polski.

 8. bardzo ciekawe czy da się realnie zarobić z Reaktorem Opinii bo według mnie to za małe stawki płacą, żeby osiągnąć minimum wypłaty i większość osób rezygnuje przed tym, dlatego oni mają wypełnione ankiety za darmo

 9. Założyłam konto na Reaktor Opinii i się zastanawiam czy da się tam jakoś zarobić? Zasady ogólnie rozumiem, ale pytam o opinie kto już tam ma konto.

 10. sam konta tam nie mam, ale czytałem na forach, żeby zarobić i wypłacić minimum, trzeba bawić się w to minimum kilka miesięcy, a wszystko i tak zależy od szczęścia

 11. Zarejestrowałem się na Reaktor Opinii, ale wkurzyłem się tylko, bo ankiety przychodziły bardzo rzadko. Nie da się tam sensownie dorobić.

Dodaj komentarz