Redaktor Opinii

Redaktor Opinii to internetowy panel badawczy umożliwiający swoim użytkownikom zarabianie poprzez wypełnianie płatnych ankiet. Portal został założony przez Instytut Badań Pollster. Zaproszenie do wypełniania ankiet otrzymujemy na podany adres mailowy.

Uczestnictwo w programie badawczym jest całkowicie bezpłatne. Zgromadzone środki, możemy przekazywać na instytucje charytatywne takie jak np. Pajacyk. Można też wypłacać pieniądze na kontro bankowe po uzyskaniu 40 zł.

Kwota jaką możemy otrzymać za wypełnienie ankiety jest podawana przed jej wypełnieniem. W programie Redaktora Opinii zbieramy punkty, które później możemy wymienić na bony lub gotówkę. Wartość jednego punktu to 10 groszy.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet w Redaktorze Opinii

Środki zgromadzone w naszym panelu nie podlegają opodatkowaniu. Wypłacane są w formie nagrody. Za udział w jednym badaniu otrzymujemy od kilku od kilkudziesięciu punktów, czyli ok. 50 gr do kilku złotych za wypełnienie ankiety.

Aby skorzystać z możliwości zarabiania w Redaktorze Opinii, należy spełnić następujące warunki:

  • mieć ukończone 13 lat
  • posiadać adres email
  • mieszkać na terenie Polski
  • posiadać dostęp do internetu
  • posiadać rachunek bankowy

Wypłata środków zgromadzonych w Redaktorze Opinii jest możliwa po zgromadzeniu 500 punktów, czyli odpowiednika 50 złotych.


Korzystałeś z programu lojalnościowego Redaktora Opinii? Podziel się swoimi doświadczeniami!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz