Świat Opinii

Zarabianie na wypełnianiu ankiet może przynieść naprawdę satysfakcjonujące pieniądze. W ciągu miesiąca może uzbierać na drobne przyjemności, jak wypad do kina, nowe ciuchy lub książki. Odkładając jednak przez cały rok niektórym osobom udaje się zgromadzić wystarczającą sumę, aby pojechać na tygodniowe wakacje.

Warunek jest jeden!

Należy zarejestrować się w kilku serwisach naraz. Daje to gwarancję otrzymania większej ilości ankiet i co idzie w parze z większą sumą pieniędzy. Jeśli chciałbyś zacząć zarabiać na ankietach to pierwsze kroki powinieneś skierować na portal Świat Opinii.

Kliknij tutaj, Zarejestruj się i zacznij zarabiać w Świat Opinii!

świat opinii opinie

Najważniejsze informacje o Świat Opinii

Świat Opinii jest portalem internetowym oferującym legalny zarobek za wypełnianie ankiet online. Właścicielem strony jest zarejestrowana firma Survey Sampling International, LLC., zajmująca się badaniem rynku. Swoją działalność prowadzi ona od około 30 lat i działa jako pośrednik. Firma produkująca określony produkt zleca wykonanie i przeprowadzenie ankiet do Survey Sampling International, która za pomocą takich portalów, jak Świat opinii uzyskuje potrzebne informacje od użytkowników.

Mówiąc najprościej Świat opinii jest to portal, na którym masz możliwość wpływać na usługi i produkty dostępne na rynku i otrzymywać za to zapłatę.

Świat opinii – statystyki i informacje w podpunktach

 • darmowa rejestracja i bezpłatne korzystanie z serwisu
 • strona jest wypłacalna
 • użytkownikiem może zostać każda osoba mieszkająca na terytorium Polski
 • na stronie za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty
 • punkty wymieniane są na vouchery (bony upominkowe) do sklepów
 • minimalny próg wypłaty: około 834 pkt = około 25 złotych
 • czas oczekiwania na wypłatę: voucher online – do 48h, voucher pocztą – do 10 dni roboczych

Co można zyskać rejestrując się w Świat opinii?

Portal w głównej mierze skupił się na oferowaniu zarobków przez wypełnianie ankiet. Za poświęcony na nie czas otrzymujemy punkty, które mogą zostać wymienione na kupony upominkowe w popularnych sklepach. Pełna ich lista dostępna jest na oficjalnej stronie, jednak do najbardziej znanych należą: Empik, Media Markt, Saturn, Zalando i TK Maxxx.

Często użytkownicy otrzymują ankiety charytatywne. Ich idea polega na wspieraniu organizacji charytatywnych. Wypełniając tego typu ankiety portal Świat Opinii przekazuje określoną kwotę pieniędzy na pomoc. W tym momencie portal współpracuje z dwiema organizacjami charytatywnymi – CONCERN Worldwide i World Land Trust (WLT).

Co o portalu mówią inni?

Świat opinii jest jednym z pierwszych polskich portali, oferujących wypełnianie ankiet. Z tego względu uzbierała ona znaczne grono użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi opiniami w internecie.

Do głównych zarzutów kierowanych w stronę portalu są niskie zarobki i długi czas oczekiwania za uzbierania minimalnej ilości punktów do wypłaty. W większości ankiety mają charakter charytatywny.

Są to jednak zarzuty jakie kierowane są pod większością stron tego typu. Dlatego osoby, zdające sobie sprawę, że wypełnianie ankiet należy traktować jako dodatkowy zarobek, podkreślają profesjonalne podejście do użytkowników, przejrzystość strony oraz wypłacalność serwisu, jako atut.

Co można wymienić na plus, a co na minus?

Do najważniejszych zalet serwisu należą:

 • solidna pozycja na rynku
 • pewność otrzymania zapłaty
 • bezpłatne użytkowanie portalu
 • możliwość wspierania fundacji charytatywnych
 • ładna i czytelna strona internetowa

W wadach portalu na pewno wymienimy:

 • brak możliwości rejestracji polaków mieszkających poza granicami kraju
 • długi czas do wypłacenia pierwszej wypłaty
 • brak możliwości wymiany punktów na pieniądze
 • niewielka ilość płatnych ankiet

Jak zostać użytkownikiem portalu?

Aby móc zacząć zarabiać na portalu musisz przejść przez prosty proces rejestracji. Wchodząc na oficjalną stronę internetową po prawej stronie zobaczysz jasny panel rejestracyjny z napisem „Zostań członkiem już dziś”.

Kliknij tutaj, Zarejestruj się i zacznij zarabiać w Świat Opinii!

W puste pola należy wpisać takie dane, jak: Imię, Nazwisko oraz dwukrotnie adres e-mail. Należy również zaznaczyć płeć oraz zaakceptować warunki uczestnictwa w programie. Po wypełnieniu wszystkich pól należy kliknąć pomarańczowy kafelek „Zarejestruj się teraz”. Dla osób posiadających konto na Facebook’u istnieje możliwość szybkiej rejestracji przez niebieski kafelek „Zarejestruj się przez Facebook”.

Po tym kroku otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem.

Uczestnictwo w programie jest dobrowolne i w każdej chwili może być zakończone na prośbę użytkownika.

Zarobki w Świat opinii.

Jak w większości portali tego typu potencjał zarobkowy nie jest duży i potrzeba nawet kilku miesięcy, aby uzbierać minimalny próg wypłaty. W programie Świat opinii ilość przyznanych punktów zależy od długości ankiety i przewidzianego na nią czasu. Za pojedynczą ankietę można otrzymać od 50 pkt do 250 pkt. Minimalny próg wypłaty do 834 pkt.

Czy warto rejestrować się w Świat opinii?

Chcąc zarobić dodatkowe pieniądze na wypełnianiu ankiet naturalną kwestią jest rejestrowanie się w kilku miejscach na raz. Solidność portalu, przejrzyste zasady oraz możliwość wpływania na produkty dostępne na polskim rynku sprawiają, że warto wziąć ten program pod uwagę.

Kliknij tutaj, Zarejestruj się i zacznij zarabiać w Świat Opinii!

28 komentarzy do wpisu „Świat Opinii”

 1. Świat Opinii to jeden z serwisów ankietowych w których na prawdę możemy zarobić. Ma wiele ankiet dlatego każdy znajdzie coś co może wypełnić i zarobić. Jest to wypłacalna firma, bo widziałem kilka potwierdzeń od nich.

  Odpowiedz
 2. Polecam zarejestrować się na Świat Opinii, dobrze płacą za ankiety. Ostatnio wypełniłem kilkanaście ankiet i zarobiłem już niezłą sumkę. Mam nadzieje że za niedługo wypłacę pierwsze pieniądze od nich.

  Odpowiedz
 3. Chciałem zapytać o realne zarobki, takie mniej więcej, ile można zarobić spędzając kilka godzin dziennie na wypełnianiu ankiet w Świat Opinii? Czytałem o tym serwisie i bardzo mi się podoba, ale nie wiem czy jest to opłacalne zajęcie.

  Odpowiedz
 4. Świat Opinii opinie zbiera nie najlepsze, a to za sprawą wątpliwej wypłacalności, niestety. Jeśli ktoś mógłby potwierdzić że na pewno tam wypełnił ankiety i dostał voucher to będę wdzięczny.

  Odpowiedz
 5. Założyłem konto na Świat Opinii kilka miesięcy temu. Do tej pory dało mi się wypełnić kilkanaście ankiet łącznie mam 600 punktów, niedużo do pierwszej wypłaty.

  Odpowiedz
 6. Zarejestrowałam się już jakiś czas temu ale punkty tam zdobyć jest bardzo ciężko, dlatego wolę inne stronki z ankietami niż Świat Opinii.

  Odpowiedz
  • To zależy od tego czy jest aktywny, czy nie. Za samą rejestrację poleconego chyba nic się nie dostaje, tylko dostaje się jak ktoś wypełnia jakieś ankiety.

   Odpowiedz
 7. Nie słyszałem o Świat Opinii i po tych wszystkich opiniach nie będę jej nawet otwierać. Nie widzę sensu w marnowaniu czasu na kolejny lipny serwis ankietowy. Lepiej działać na sprawdzonych serwisach.

  Odpowiedz
 8. Tylko raz mi dali punkty i to na samym początku, a jestem tam od niedawna i teraz mimo wypełniania ankiet urywa się w połowie i nie daje punktów. Może coś źle robię?

  Odpowiedz
 9. Ten portal tylko zdobywa informacje od zarejestrowanych i nic punktów nie daje, osiągnięcie minimum do nagrody czyli ponad 800 punktów graniczy z cudem.

  Odpowiedz
 10. Podoba mi się niski próg wypłaty, bo 25zł da się uzbierać w stosunkowo niedługim czasie jak na serwisy ankietowe. Każdy kto wypełnia ankiety to wie, że zakładanie konta na jednym serwisie nie ma sensu, bo ankiety nei przychodzą zbyt często, tak więc Świat Opinii jest jedną z wielu stron na której mam konto.

  Odpowiedz
 11. W Świat Opinii dostaje się punkty za wypełnianie ankiet. U mnie to wyglądało tak, że za każdą ankietę miałem około 100 punktów. Zachęcam do wypełniania ankiet na Świat Opinii.

  Odpowiedz
  • Udało mi się po wypełnieniu kilkunastu ankiet uzbierać na bon, po jakimś czasie otrzymałem kod, który był po prostu w formie cyfrowej. Jest to popularny sposób na zarabianie w internecie i polecam każdemu zarejestrować się na Świat Opinii.

   Odpowiedz
 12. Hej, ja otrzymałem bon w formie elektronicznej. Myślę, że tylko taka opcja wchodzi w grę, ponieważ nikt nie będzie tracił pieniędzy na wysyłkę.

  Odpowiedz
  • Kilka miesięcy, ale w przypadku takich stron, to nie jest długo. Nie trzeba też włożyć dużo wysiłku, żeby zarabiać na jednym programie, jak ktoś chce więcej zarobić, to powinien załozyć konto na wielu serwisach.

   Odpowiedz
 13. Wypełniam ankiety na stronie świat opinii i jestem w tym coraz lepszy. Coraz szybciej udaje się mi je wypełnić, więc tracę mniej czasu a zarabiam tyle samo 🙂

  Odpowiedz
 14. Podoba mi się wypełnianie ankiet na stronie Świat Opinii, bo nie musiałam się rejestrować przez ich stronę, tylko od razu mogłam zalogować się przez fb. Nie lubię się rejestrować, trzeba potwierdzać mailem itp, a tak to wszystko szybko poszło i mogłam od razu się zalogować.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz