Toluna

Toluna to portal internetowy tworzony przez społeczność ankieterów. Jako jeden z niewielu portali z opiniami dostarcza bardzo wiele ankiet swoim użytkownikom. Aby wypłacić pieniądze zgromadzone w Toluna, należy uzbierać kwotę 70 zł.

Dodatkowe formy wymiany uzbieranych punktów to między innymi: Bony Sodexo, Kupony do Zalando oraz Empiku. Średnia kwota jaką możemy otrzymać za wypełnienie jednej ankiety to 2000 punktów. Więc aby otrzymać bon do Empiku, wystarczy wypełnić jedynie 10 ankiet.

W panelu badawczym Toluna, możemy również zgłaszać się do udziału w sondażach oraz testowaniu różnych produktów.

Opinie o Toluna

W internecie możemy znaleźć wiele opinii na temat społeczności Toluna. Według użytkowników, zaproszeń do wypełniania ankiet jest naprawdę dużo. Aby móc w pełni korzystać z możliwości tego panelu badawczego, należy być aktywnym użytkownikiem.

Strona jest wypłacalna i w internecie, możemy znaleźć wiele dowodów wypłat z tego programu badawczego. Zaletą korzystania z Toluna jest również możliwość wymiany zebranych punktów na różnego rodzaju kupony oraz nagrody rzeczowe.

Zarabiane na ankietach w Toluna, umożliwia również tworzenie społeczności wśród której możemy tworzyć pytania i opinie. Średnia wartość za ankiety to 1000-5000 pkt, czyli równowartość 1-5 złoty. Zdarzają się również o wiele więcej płatne ankiety.


Jeśli korzystałeś z tej platformy, podziel się swoją opinią z innymi!

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz