płatne ankiety

Zarabianie na ankietach – 3 firmy, które wypłacają, nawet 30 zł / h

Chcesz zarabiać na wypełnieniu ankiet? Przeznaczonych do tego paneli jest w internecie mnóstwo, nietrudno zatem pogubić się. Szukasz solidnego serwisu, który bez problemów wypłaci Ci pieniądze? Dobrze trafiłeś – oto 3 popularne i chętnie polecane przez użytkowników firmy. 

Myiyo

Myiyo to serwis o dużym, bo międzynarodowym zasięgu. Za każdą poprawnie wypełnioną ankietę dostajesz punkty – aby dokonać wypłaty, musisz ich uzbierać 20 tys. Taka ilość odpowiada kwocie 20 EUR.Średnie wynagrodzenie za ankietę wynosi od 1000 do 2000 punktów. Największe plusy panelu to jego przejrzystość oraz duża społeczność, z którą możesz nawiązywać kontakty na zasadach podobnych jak w mediach społecznościowych.

Uwaga: koniecznie załóż sobie konto PayPal. I pamiętaj o tym, że za wyeliminowanie z ankiety nie dostaniesz żadnych punktów. Więcej informacji o MYIYO znajdziesz np. na tym blogu: http://www.pracawsieci.net/myiyo-sposob-dodatkowy-zarobek-dla-kazdego/ 

Imasonline

Imasonline to firma z naszego rodzimego podwórka, więc z zapoznaniem się z regulaminem nie będziesz mieć żadnego problemu. Serwis słynie z solidności i rzetelności, a także ze stosunkowo niskiego minimum do wypłaty – 300 punktów, czyli 30 zł.Jeśli jednak zechcesz punkty wymienić na bon pieniężny Sodexo, musisz mieć ich 500. Ankiety są różnie wyceniane – za jedną dostaniesz od kilku do kilkudziesięciu punktów. Plusy: sporo zaproszeń do badań, punkty w przypadku nie zakwalifikowania się do badania.

Dodatkowo zyskasz, jeżeli polecisz program znajomym, a oni dzięki Tobie się zarejestrują. Więcej o Imas na imasonline.pl 

Swpanel

Swpanel to także serwis polski. Działa od 2011 r. Nie musisz być pełnoletni, aby otworzyć konto, choć w takiej sytuacji potrzebna Ci będzie zgoda rodzica bądź opiekuna prawnego. Panel ten funkcjonuje podobnie jak 2 poprzednie: w oparciu o system punktowy.Gromadzisz Students Points i Social Points. Pierwsze dostajesz za wypełnianie komercyjnych ankiet oraz wymieniasz je na pieniądze i nagrody rzeczowe, drugie otrzymujesz za tworzenie własnych ankiet i za udział w niekomercyjnych badaniach.

Wypłata następuje na konto PayPal lub bankowe już od 100 Students Points – dostaniesz za nie 50 zł. 

 

Dodaj komentarz