iMas online

IMAS OnLine to polska wiodąca firma badawcza na rynku. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu, a założona została w 2005 roku. Od tego czasu przeprowadziła ponad tysiąc projektów badawczych, w których zrealizowała ponad 1 milion ankiet. Firma współpracuje z kilkoma fundacjami charytatywnymi.

Na czym można zarabiać i ile w IMAS OnLine ?

W IMAS OnLine zarabiać można na wypełnianiu ankiet. Dotyczą one różnych dziedzin życia i są na różne tematy. Takie rozwiązanie powoduje, że każda osoba znajdzie tam ankiety dopasowane do swojej osoby. Jeśli ankiety są dostępne, otrzymujemy powiadomienie i zaproszenie na adres e-mailowy lub możemy rozpocząć wykonywanie badania w systemie. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej i przejść do konkretnej sekcji. Ankiety mogą być różnej długości, choć przeciętnie zajmuje od 10 do 20 minut. Całe badanie jest anonimowe, a wyniki są liczone tylko statystycznie i nie są powiązane z naszą osobą.

Za wypełnione kwestionariusze otrzymujemy punkty, które następnie są zamieniane na złotówki. Gotówkę można bezpośrednio już wypłacić lub wymienić na bony zakupowe. Zapłata za wypełnienie ankiet jest różna i zależy od złożoności i długości badania. Te najpopularniejsze opiewają na kilka złotych za ankietę, choć mogą zdarzyć się nieco atrakcyjniejsze zlecenia.

Wypłaty, nagrody i inne funkcjonalności serwisu

Wypłata wynagrodzenia możliwa jest na kilka sposobów. Pierwszy z nich to przelew pieniężny na konto bankowe. Jeśli nie posiadamy konta lub nie chcemy użyć takiej formy wypłaty, możemy wybrać bon do wykorzystania w sklepach spożywczych, elektronicznych czy supermarketach. Zostanie on nam przesłany. Ostatnią możliwością jest przeznaczenie zarobku na cele charytatywne, co jest bardzo pozytywnym rozwiązaniem. Cały proces wykonać można w specjalnej zakładce umieszczonej w systemie.

Funkcjonalność serwisu stoi na bardzo wysokim poziomie. Aby go obsługiwać, wystarczy tylko przeglądarka internetowa i nie trzeba znać się ponadprzeciętnie na komputerach. Poruszanie się po witrynie jest szybkie i komfortowe dzięki przejrzystym interfejsowi i prostocie. Wszystko to zawdzięczamy specjalnie dedykowanemu systemowi, który zawiaduje całym systemem i został stworzony specjalnie z myślą o tym serwisie.

Opinie użytkowników o IMAS OnLine

Opinie użytkowników na temat IMAS OnLine są bardzo dobre. Na pozytywny odbiór wpływa przede wszystkim prosta i funkcjonalność serwisu. Kolejnymi cechami cenionymi przez użytkownika jest wiarygodność i możliwość szybkiego zarobku. Bardzo rzadko zdarza się, aby podobne firmy miały tak dobre i jednoznaczne opinie, co dodatkowo zachęca do skorzystania z tej witryny. W internecie dostępnych jest wiele dowodów wypłat i niezależnych opinii co znacząco podnosi wiarygodność firmy. Taka opinia o firmie przyciąga regularnie coraz większą liczbę użytkowników, co również pozytywnie świadczy o reputacji IMAS OnLine.

Jak się zarejestrować ?

Proces rejestracji na IMAS OnLine jest szybki i prosty. Wystarczy wejść na www.imasonline.pl i na głównej stronie odnaleźć przycisk Zarejestruj się. Gdy na niego klikniemy, zostajemy przekierowani do formularza rejestracyjnego. Wypełniamy w nim swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, hasło do konta, miasto, płeć i wiek. Po wysłaniu wniosku trzeba odebrać e-mail aktywacyjny i potwierdzić rejestrację wchodząc w podany link. Po tych wszystkich czynnościach konto jest aktywne i gotowe do użytkowania.

Czy warto korzystać z IMAS OnLine ?

Korzystanie z tego serwisu jest bardzo dobrym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Bardzo przyjazny i intuicyjny system oraz ciekawe ankiety powodują, że ich wypełnienie jest proste i komfortowe. Serwis ten cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników i wyróżnia się na tle innych konkurentów. Zdecydowanie warto skorzystać z tego serwisu, gdyż oferuje on znacznie wyższe standardy i możliwości niż inne tego typu strony w internecie. Kolejnymi powodami, które zachęcają do wypełniania ankiet w IMAS OnLine to przejrzyste zasady i prosty sposób wypłaty zarobionych środków.

10 komentarzy do wpisu „iMas online”

  • Różnie, czasami wgl nie ma ankiet, to zaglądnięcie na konto kilka sekund, a jak są ankiety to wypełniam od kilku do kilkunastu minut.

   Odpowiedz
 1. Są trzy proste kroki do zaczęcia zarabiania na imas online. NAjpierw trzeba się zarejestrować, później dostajemy ankiety do wypełnienia i za każdą z nich otrzymujemy punkty.

  Odpowiedz
 2. Największym plusem tej strony jest jej wygląd, mi się tak bardzo podoba, że zawsze chętnie sprawdzam, czy nie ma nowych ankiet do wypełnienia. Jak wypełniam ankiety na tej stronie, to mam pewność, że ktoś się liczy z moim zdaniem i nie robię tego na darmo.

  Odpowiedz
 3. Klikam ankiety na imas online i lubię to robić. Płacą za każdą wypełnioną ankietę i nie zdarza mi się, że nie dostaję pieniędzy jak już skończę wypełniać. Na innych stronach czasem mi się tak zdarzało, że nie dostawałem.

  Odpowiedz
 4. Świetny serwis z ankietami! IMAS to jest ta strona, na której się super zarabia, nie trzeba mieć wiedzy, ani wkładu na początku. Wystarczy wypełniać ankiety i zacząć zarabiać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz