Myiyo

Platforma do zarabiania na ankietach Myiyo została utworzona przez Międzynarodowy Instytut Badań mo’web research. Jest to jedna z największych na świecie platform do zarabiania na płatnych ankietach. Realizuje zlecenia dla światowych marek. Średni zarobek przy wypełnianiu ankiet Myiyo to ok. 4 zł za 15 min pracy. Wypłat możemy dokonywać za pośrednictwem konta PayPal.

Firma istnieje od ponad 10 lat i jest wypłacalna. Siedziba firmy znajduje się natomiast w Niemczech. Wysokość wynagrodzenia za wypełnianie ankiet jest zależna od rodzaju i czasu trwania ankiety.

Opinie o Myiyo

Za rejestrację w serwisie Myiyo otrzymujemy bonus 600 pkt. Wypłata środków następuje po uzyskaniu 10.000 pkt o równowartości 40 euro. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać za rejestrację to 10 euro. Według użytkowników na plus zasługuje fakt, iż jest to nie tylko platforma do zarabiania na płatnych ankietach, ale również serwis społecznościowy.

Myiyo umożliwia swoim użytkownikom dodawanie własnych treści, uzupełnianie profilu, dzielenie się z innymi np. muzyką oraz zawieranie nowych znajomości. Zdaniem niektórych osób ilość ankiet, może nie być w pełni zadowalająca dlatego polecamy zarejestrowanie się w kilku różnych serwisach jednocześnie.

33 komentarze do wpisu „Myiyo”

 1. Mało znany serwis do wypełniania ankiet, ale mi się podoba. Wypełniłem już kilkanaście ankiet i już niedługo będę mógł wypłacić pierwsze pieniądze.

  Odpowiedz
  • Gwarantuję Ci, że nic nie wypłacisz. Jak zbliżysz się na 1500-2000 punktów do limitu wypłat to będą Ciebie odrzucać z każdej ankiety. Mi od 1,5 roku brakuje 1650pkt do wypłacalności i zonk- jakbym nagle zmienił swoje preferencje, a co za tym idzie nie łapał się na wynagrodzenie. Najciekawsze jest to, że jak już podeślą mi jakąś ankietę, to odrzucają mnie dopiero po wypełnieniu 90-95%… Żenada

   Odpowiedz
   • Hahaha, a skąd takie informacje? Ja wypłaciłem bez problemu i dalej zarabiam na myiyo. Czemu mieliby niby komuś utrudniać wypłatę, skoro włożył w to dużo czasu.

    Odpowiedz
 2. Bardzo ciekawie można tutaj spędzić czas. Na myiyo nie dość że można wypełniać ankiety i zarabiać to można rozmawiać z innymi i dzielić się różnymi rzeczami. Polecam jeśli ktoś szuka fajnego zajęcia w czasie wolnym.

  Odpowiedz
 3. Serwis Myiyo wydaje się bardzo fajny na pierwszy rzut oka, zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zarejestrowałam się sama. I tak od dwóch miesięcy jestem zarejestrowana, w ciągu tego czasu zarobiłam niecałe 5zł. Otrzymałam do wypełnienia 6 ankiet z czego w większości mnie odrzucono, dlatego moja opinia o Myiyo nie jest zbyt dobra.

  Odpowiedz
 4. Osobiście nie wiem skąd te negatywne opinie o Myiyo. Na prawdę można z nimi zarobić, wystarczy niewiele zrobić, wystarczy zarejestrować się i za samo to dostajesz 100 punktów, za wypełnienie formularza dostajesz kolejne 500 punktów. W łatwy sposób można uzbierać z Myiyo dużą liczbę punktów i wymienić ją na fajną sumkę. Na prawdę warto spróbować.

  Odpowiedz
 5. Niestety ale nie mam zbyt dobrej opinii o Myiyo, ponieważ kombinują na każdym kroku. Czasami zdarza się, że wypełniam ankietę i przerywa w połowie pod pretekstem niezgodności z szukana grupa docelowa, ale przecież już dane zebrali więc tak na prawdę ankietę się wypełnilo a oni nie płacą za to. Szkoda czasu na Myiyo.

  Odpowiedz
 6. Lubię Myiyo za stronę internetową, mają bardzo ładny design. Zaglądam tam co jakiś czas, ale nie wypełniam jakoś dużo ankiet, bo nie mam na to czasu. Lubię wyrażać swoją opinie na różne tematy, dlatego czasem zaglądam na Myiyo.

  Odpowiedz
 7. Firma nie jest wypłacalna! Uważajcie na Myiyo. Nie jetem pierwszą osob, która się nadziała na ich sztuczki. Nie dostałem pieniędzy.

  Odpowiedz
  • No to chyba musiałeś złamać regulamin albo ich zdenerwować, bo jest wiele dowodów w sieci, że jest to wypłacalna strona. Takie opinie bez żadnych dowodów to można sobie dla siebie zostawić a nie oczerniać firmę bez podstaw..

   Odpowiedz
 8. Jeśli chodzi o duży zarobek na godzinę, to zdecydowanie poleciłbym Myiyo. Odbiegają standardami od innych stron z ankietami. Za jedną ankietę potrafią zapłacić kilkanaście złotych, a wcale nie trzeba jakoś dużo czasu poświęcić.

  Odpowiedz
 9. oj neisetety trzeba uwazac na Myiyo bo moze i duzo ankiet oferuja, ale czesto zdarza mi sie tak, ze wypelniam ankiete, wydaje mi sie ze juz blisko konca, a tu mi wyskakuje wiadomosc ze nie jestem odpowiednia osoba do wypelnienia tej ankiety

  Odpowiedz
 10. To że można oprócz wypełniania ankiet gadać z innymi użytkownikami to wielki plus Myiyo, nie poprawia to jednak opinii na temat zarobków w tym serwisie.

  Odpowiedz
  • To wszystko zależy od szczęścia według mnie. Czasami można mieć ankietę kilka dni pod rząd, a czasami czeka się dłużej. Jak byś dalej nie miał żadnych ankiet, to pisz do supportu, powinni pomóc. pozdro

   Odpowiedz
 11. niestety, ale Myiyo słabo się ma, może spróbuj innych firm z ankietami a wszystko zależy od tego jak się wypełni formularz rejstracyjny

  Odpowiedz
 12. Zarejestrowałem się w kilku portalach i przez to czasem w jednym, czasem w innym pojawiają się ankiety. To chyba najlepszy sposób.

  Odpowiedz
 13. Na internecie można zarobić nawet kilkaset złotych w kilka dni, wszystko zależy od tego na jakich ludzi trafisz wokół siebie. Polecam!

  Odpowiedz
 14. Wam też nie przychodził link do aktywacji na maila? Nie wiem jak się z tym uporać bo chciałem się zarejestrować na Myiyo i nie da się.

  Odpowiedz
  • Czasami tak bywa, jak ktoś nie pasuje do jakiejś ankiety. Taki dostawałem komunikat czasem po wypełnieniu kilku pytań kontrolnych. Nie ma się co dziwić, bo niektóre ankiety mogą być skierowane tylko do konkretnej grupy docelowej 🙂

   Odpowiedz
 15. Ankiety są zdecydowanie lepsze niż gry, a dzięki nim można też sobie dorobić. Można też polecić znajomym i za każdego poleconego dostać pieniądze.

  Odpowiedz
 16. Gratuluję pierwszej wypłaty! Czy to pierwsza z ankiet czy wypłacałaś już z innych serwisów? Mi się jeszcze nie udało uzbierać w Myiyo, ale mam nadzieje, że za niedługo dostanę nowe ankiety i wypłacę te 40 euro co jest fajnym dodatkiem do normalnych zarobków.

  Odpowiedz
 17. Założyłem do tej pory konto na kilku portalach z ankietami, ale widzę, że im więcej tym lepiej. O Myiyo jeszcze nie słyszałem, mógłby ktoś powiedzieć czy warto?

  Odpowiedz
 18. Aby zacząć zarabiać na myiyo wystarczy zarejestrować się za darmo w serwisie, a następnie wypełniać ankiety, za każdą z nich dostaniemy jakąś kwotę. Wypłacić pieniądze możemy po uzyskaniu minimalnego progu 20$.

  Odpowiedz
 19. Ja konto tam usunęłam.
  Piszą, że nawet jeśli odrzucą mnie z wypełnienia ankiety, dostanę jakieś 20 pkt. Odrzucili mnie kilka razy, ani razu nie dostałam punktów. Co gorsza, po kilku dniach ankiety nie są już dostępne. Wchodzę na konto po 5 dniach od publikacji ankiety, a tam komunikat, że ankieta nie jest już dostępna. Nie podoba mi się to.

  Odpowiedz
  • Musiałaś trafić na kiepski czas w myiyo, bo generalnie to rzadko mi się zdarzało, żeby mi odrzucali ankiety z byle powodu. Fakt, czasami robią wstępną selekcję, czy jesteś osobą pasującą do profilu danej ankiety, ale nie traci się na nią prawie wgl czasu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz