Ojooo

W internecie można znaleźć wiele portali, które umożliwiają zarabianie na klikaniu w reklamy (tzw. portal typu PTC/Bux). W wielu przypadkach strony takie istnieją najwyżej kilka lat, najczęściej z powodu utraty płynności finansowej. Z biegiem czasu słuch o takich portalach zanika i pojawiają się nowe programy. Inaczej jednak wyglądała historia Ojooo. Portal ten mimo utraty płynności finansowej i niewypłacalności został nie tylko ponownie uruchomiony, ale i wypłacił wszelkie zaległe sumy wszystkim użytkownikom. Warto więc się przyjrzeć temu programowi nieco bliżej.

Podstawowe informacje o Ojooo

Jest to portal internetowy typu PTC/Bux, który umożliwia zarabianie zdalne przez internet, m.in. dzięki klikaniu w reklamy, program partnerski i realizowaniu prostych zleceń.

Właścicielem strony jest firma Ojooo Inc, zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo w Europie można znaleźć siedzibę firmy m.in. w Niemczech (Hamburg) i na Cyprze (Nikosia).Warto podkreślić, że jest to legalna spółka, oferująca jak najbardziej legalny zarobek. Więcej danych firmy dostępnych jest na oficjalnej stronie serwisu.

Ojooo w pigułce

 • Strona powstała w 2013 i została ponownie aktywowana w roku 2017
 • oficjalny adres strony to: https://wad.ojooo.com
 • rejestracja i członkostwo jest w pełni darmowe i dostępne dla każdego użytkownika powyżej 18 roku życia, niezależnie od narodowości i kraju zamieszkania
 • strona przetłumaczona jest w całości na język polski
 • minimalny próg pierwszej wypłaty to 2$ (minimum 100 kliknięć w reklamy), każda kolejna wypłata następuje od 6$
 • wypłata wynagrodzenia następuje w postaci kryptowalut – Etherum lub BitCoin
 • czas oczekiwania na wypłatę do 30 dni
 • po ponownej aktywacji serwis jest w całości wypłacalny
 • obecnie portal skupia około 23,5 miliona użytkowników z całego świata
 • strona oferuje aplikację przez którą można oglądać reklamy

Zarabianie w Ojooo

Program Ojooo oferuje kilka opcji zarabiania. Im więcej użytkownik włoży wysiłku i czasu w realizację określonych zadać, tym większe pieniądze będzie mógł zarobić.

W Ojooo można zarabiać na:

 • klikaniu w reklamy – za jedno kliknięcie można zarobić do 0,04$
 • oglądaniu reklam wideo – średnio 0,02$ za reklamę
 • udostępnianiu filmów reklamowych (Share) na portalach społecznościowych
 • wymianie ruchu, tzw. Auto Surf – polega to na zbieraniu minut, które będziemy mogli przeznaczyć na reklamę własnego produktu
 • wykonywaniu zadań od firm zewnętrznych – oferty, ankiety itd.
 • udziałach w loteriach
 • programie partnerskim – poleceni przez ciebie użytkownicy będą przynosić Tobie dochód

Ojooo oferuje również możliwość inwestowania m.in. w kryptowaluty i tokeny. Można także wykupić poleconych użytkowników, którzy będą pracować na Ciebie. Obie jednak opcje wzbudzają sporo kontrowersji z powodu wcześniejszych problemów serwisu, dlatego mini trochę czasu zanim użytkownicy przekonają się o stabilności serwisu i zaczną w niego inwestować.

Co piszą o Ojooo?

Po ostrej fali krytyki, jaka wylała się po upadku serwisu, w internecie pojawia się coraz więcej pozytywnych informacji polecających ten program. Gdy firma, posiadająca Ojooo miała problemy z płynnością finansową, bardzo wielu użytkowników nie otrzymywało zapłaty przez pół roku. Spowodowało to masowe rezygnacje i wyrejestrowywanie się z programu. Przez to osoby te nie otrzymały zapłaty, pomimo że po ponownej aktywacji w 2017 roku firma wypłaciła wszystkie zaległości.

Obecnie strona przeżywa bardzo dobre chwile i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W internecie bardzo często można znaleźć opinie, że jest to obecnie jeden z najlepszych serwisów typu Bux, dostępnym w sieci.

Czy Ojooo ma jakieś wady?

Zanim przejdę do wymienienia minusów serwisu chciałbym, zawrzeć wszystkie pozytywne cechy serwisu w jednym miejscu. Do niewątpliwych plusów Ojooo należą:

 • brak opłat za rejestrację i użytkowanie serwisu
 • dostępny język polski
 • niski próg wypłaty wynagrodzenia i od 2017 roku pełna wypłacalność
 • ciekawy i rozbudowany program partnerski
 • dostępna aplikacja na telefon ułatwiająca zarabianie
 • dostępne podpięte Forum do strony głównej

Jednak jak w każdym portalu tego typu są rzeczy, które mogłyby ulec poprawie. Należą do nich:

 • bardzo długo trwające zarabianie – bez zaangażowania się w program partnerski osiągane zarobki są na niewielkim poziomie
 • możliwość rejestracji tylko pełnoletnich użytkowników
 • zła sława serwisu, co zniechęca do inwestowania
 • nieduże stawki za reklamy

Rejestracja w portalu Ojooo

Aby rozpocząć proces rejestracji kliknij na zieloną zakładkę w prawym górnym rogu strony „Zarejestruj się”.

Zostaniesz przekierowany do podstrony, gdzie należy wypełnić wszystkie puste pola. Po akceptacji regulaminu i potwierdzeniu, że nie jesteś robotem musisz kliknąć na zakładkę „Zapisz się”.

Po kliknięciu w otrzymany w wiadomości email link aktywacyjny stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem.

Istnieje również możliwość rejestracji przez konta na Facebook’u.

Zarobki w Ojooo, czyli ile można wyciągnąć z serwisu

Zarobki z klikania w reklamy i wypełnianiu ankiet są bardzo zbliżone do innych serwisów tego typu. Jednak bardzo fajną opcją w tym przypadku jest dostępność aplikacji na telefon. Możesz więc zarabiać czekając w kolejce do kasy lub jadąc autobusem.

Największe korzyści finansowe zapewnia jednak rozbudowany program partnerski. Możesz otrzymać pieniądze nie tylko za polecanie użytkowników, ale też prowizję ze sprzedaży reklam (30%). Dodatkowo im więcej doładować w aplikacji zostanie wykonanych dzięki tobie tym prowizja dla twojego portfela będzie większa.

Czy warto rejestrować się w Ojooo?

Zdecydowanie tak. Pomimo wcześniejszych problemów z płynnością finansową serwis rozwija się bardzo szybko. Oferuje dodatkowo nowatorskie rozwiązania, niedostępne na innych portalach, co dodatkowo zwiększa szanse na podniesienie zarobków.

Portal oferuje bezpłatną rejestrację i darmowe użytkowanie, z którego możesz w każdej chwili zrezygnować. Warto więc przekonać się samemu o korzyściach jakie oferuje ten program.

9 komentarzy do wpisu „Ojooo”

 1. Mam konto na Ojooo, nie ma tam wielu możliwości do zarobku codziennie, dlatego wchodzę raz na jakiś czas, aż w końcu dobije do minimum i wypłace pierwsze pieniądze. Klikanie w reklamy jest bardzo proste, więc każdy da radę 🙂

  Odpowiedz
 2. Ciekawa strona na której można zarabiać za wypełnianie ankiet. Łatwe na początek, dla kogoś kto szuka zajęcia przez internet.

  Odpowiedz
 3. Ciekawy sposób, tutaj nie wypełniamy ankiet, tylko klikamy w płatne linki. Dużo szybciej się to robi niż ankiety, ale zarobki też są mniejsze.

  Odpowiedz
 4. Kolejna firma, która oferuje pierwszą opłatę z obniżonym progiem, to mi się podoba. Łatwo jest wypłacić pierwsze pieniądze i przekonać się czy warto dalej działać na danej stronie.

  Odpowiedz
  • Tak, ja się zarejestrowałem i nie żałuję. Na ojooo można serio zarobić, mam o nich dobrą opinie i polecam tą firmę. Warto też spojrzeć na program partnerski który oferują, można na nim dużo zyskać.

   Odpowiedz
 5. Najlepiej się zarabia z programem partnerskim, im więcej osób zachęcimy do rejestracji z naszego linku poleconego tym lepsze zarobki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz